Nagranie od razu wywołuje łzy. Pies położył się na grobie swojej pani i zrobił jedną rzecz, nie mogli dać wiary

Nagranie od razu wywołuje łzy. Pies położył się na grobie swojej pani i zrobił jedną rzecz, nie mogli dać wiary Źródło: YouTube Sarah and the Wolves

Pies położył się na grobie swojej zmarłej pani i zrobił coś niewiarygodnego. W sieci pojawiło się nagranie, które natychmiast wywołuje łzy. Internauci nie byli w stanie uwierzyć w to, co zobaczyli. To zdecydowanie najbardziej wzruszająca rzecz, jaką dziś zobaczysz.

Pies został przyprowadzony na grób swojej niedawno zmarłej pani. Natychmiast położył się na nagrobku i zrobił coś niewiarygodnego. Jego nowy właściciel był w szoku, nie mógł uwierzyć własnym oczom w to, co się dzieje. To jedna z najbardziej wzruszających rzeczy, jakie można zobaczyć. 

Pies położył się na grobie swojej zmarłej pani i zrobił niewiarygodną rzecz

Poruszające nagranie, które obiegło sieć, zostało udostępnione na kanale Sarah and the Wolves na YouTube. Przedstawia ono psa o imieniu Wiley, który został przyprowadzony na grób swojej niedawno zmarłej pani. Gdy przybyli na miejsce, stało się coś niewiarygodnego. Jego nowy właściciel był w szoku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po śmierci kobiety czworonoga przygarnął jej wnuk, który pewnego dnia postanowił zabrać psa na grób zmarłej kobiety. Po przybyciu na miejsce, zwierzak położył się na nagrobku, po czym zaczął zanosić się płaczem. To kolejny dowód na to, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka i nie można marzyć o lepszym kompanie niż tak wierny pupil. 

Niektórzy internauci wyrazili swoje zwątpienie w komentarzach, sugerując, że pies nie płacze, lecz kicha. Autor nagrania przyznał, że nie jest specjalistą, by móc to ocenić, jednak to był pierwszy i ostatni raz, kiedy psiak się tak zachowywał. Przyznał, ze być może nieco antropomorfizuje jego działania, lecz jest to jego sposób na radzenie sobie z niewyobrażalną stratą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy są zdruzgotani, śmierć nadeszła tak nagle. Media właśnie przekazały wiadomość o śmierci Arkadiusza Tymoszuka

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

Pozostali internauci po obejrzeniu nagrania byli w szoku, wielu przyznało, że z ich oczu popłynęły łzy. Niektórzy z nich wyznali, że ich psom również zdarzało się zachowywać tak jak Wiley w przypadku pogrzebu bliskiej osoby. Opublikowany film jest bardzo wzruszający, mało kto jest w stanie powstrzymać łzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunek
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Marian Opania wspólnie z żoną po 53 latach od ślubu ciągle obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Piękna miłość
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Źródło: Godtube, YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News