Wziął psa na najtrudniejszy szlak w Tatrach. Okropne co się działo z czworonogiem

Wziął psa na najtrudniejszy szlak w Tatrach. Okropne co się działo z czworonogiem Źródło: tatromaniak.pl

Pies był wycieńczony, skamlał ze strachu, a jego łapy krwawiły. Turystka nie mogła patrzeć na cierpiące zwierzę, wszystko nagrała, a porażający film trafił do sieci. Właściciel czworonoga nic sobie nie robił z upomnień. Mężczyzna twierdził, że nie wiedział o zakazie wędrowania z psem po Tatrzańskim Parku Narodowym.

Pies został zabrany przez właściciela na najtrudniejszy szlak w Tatrach, zwierzę było przerażone. Jedna z turystek zwróciła mężczyźnie uwagę, ten jednak zignorował jej upomnienia. Kobieta wszystko nagrała, a porażające wideo trafiło do sieci. Zwierzak trząsł się ze strachu, właściciel zafundował mu prawdziwy koszmar.

Pies był przerażony i wycieńczony wędrówką po górskim szlaku

Na portalu Tatromaniak.pl pojawiło się wstrząsające nagranie z Orlej Perci. Szlak ten uważany jest za najtrudniejszy w Tatrach, na wędrowców czekają łańcuchy, klamry i drabiny. Turysta ze Słowacji postanowił przejść go razem ze swoim czworonożnym przyjacielem. Mężczyzna tłumaczył, że nie miał pojęcia o zakazie wędrowania z psami po polskiej stronie Tatr.

Jak poinformowała portal autorka nagrania, zwierzę było przerażone. Pies trząsł się ze strachu, był wycieńczony drogą, a jego łapy były poobcierane do krwi. Wstrząśnięta turystka postanowiła wszystko udokumentować i upomnieć mężczyznę, ten jednak nie reagował na jej wyrzuty.

– Pies ma całe łapy we krwi, robi mu pan krzywdę umyślnie, a ja mam to nagrane […] Pies się męczy, ja nie wiem, jak można być takim człowiekiem – mówiła turystka do słowackiego turysty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowacki turysta zabrał psa na Orlą Perć czyli najtrudniejszy szlak w Tatrach

Kobieta była w szoku. Podkreśliła również, że wstrząsnęła nią ignorancja innych wędrujących, którzy zdawali się nie zwracać uwagi na krzywdę zwierzęcia. Turysta zszedł do schroniska w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, tam czekali na niego wolontariusze Tatrzańskiego Parku Narodowego. W okolicy Wodogrzmotów Mickiewicza przekazano go funkcjonariuszom Straży Parku.

Dzisiaj grzeje: 1. Po nowych informacjach o córce, Kasia Kowalska podjęła decyzję. Artystka zaskoczyła fanów niebywałą nowiną

2. Małgorzata Rozenek pokazała "czwartego syna". Zdjęcia rozczulają

3. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
 

– Ten pies skomlał, piszczał i trząsł się. Nie widziałam, żeby dostawał jakąkolwiek wodę po drodze. Łapki miał całe we krwi, podczas schodzenia momentami wręcz zostawała ona na kamieniach. [...] Na odcinku od Granatów do Krzyżnego nikt nawet nie zwrócił temu człowiekowi uwagi – przekazała pani Patrycja, cytowana przez portal Tatromaniak.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Kraków. Właściciel agresywnego bulteriera usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi
  3. Czas jest tylko do jutra. Miliony Polaków muszą zdążyć
  4. Zostawiła w pokoju dziecka ukrytą kamerę. Kiedy rano zobaczyła nagranie, zamarła bez słowa
  5. Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: "Jesteś zazdrosny?". Będzie walka?
  6. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętom

Źródło: Tatromaniak

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News