Pies wrócił z przechadzki z pasażerem na gapę
YouTube Henry
Agata Jaroszewska - 14 Maja 2020

Pies poszedł na spacer. Po powrocie właściciele zauważyli na jego grzbiecie porażającą rzecz, aż pobledli

Pies nie spodziewał się, że wróci ze spaceru z tak nietypowym pasażerem na gapę. Właściciele czworonoga widząc, co ma na grzebiecie, na początku pobledli, jednak szybko chwycili za telefony i postanowili uwiecznić tę chwilę. Film umieszczony w serwisie YouTube podbija serca internautów, gdyż na nagraniu nie tylko futrzak wygląda na zdezorientowanego. Potwierdza się pogląd, że przez pomyłki rodzą się najlepsze historie.

Pies poszedł na spacer i nie wrócił z niego sam. Po powrocie właściciele zauważyli na jego grzbiecie porażającą rzecz. W takiej sytuacji na początku zawsze pojawia się strach, nie wiadomo wszak jak zachować się widząc tak nietypowego, niezapowiedzianego gościa.

Chłopiec, operacja głowyLekarze operujący głowę 4-miesięcznego maluszka nie wierzyli własnym oczom. W życiu nie widzieli czegoś podobnegoCzytaj dalej

Pies ze spaceru wrócił z małym koala przyczepionym do grzbietu

Pies wcześnie rano zmusił swoich właścicieli do wyjścia na spacer. Spragniony powietrza biegał radośnie dookoła, ale po chwili wrócił zdezorientowany z pasażerem na gapę przyczepionym do jego grzbietu. Okazało się, że Tony został przez przypadek wzięty za koalą mamę. Film z tego zabawnego spotkania pojawił się na kanale Henry'ego na YouTubie i obejrzało go tam już ponad 100 tys. osób z całego świata.

Mały koala wczepił się w sierść czworonoga szukając bezpieczeństwa, ponieważ małe tego gatunku spędzają aż 6 miesięcy w torbie matki. Zdezorientowany zwierzak, który stracił z mamę z oczu, wziął za nią spacerującego psa. Reakcja pupila jest niezwykła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Znaki zodiakuLepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułówCzytaj dalej

W jego oczach widać było zdezorientowanie

Na nagraniu widać spokój, z jakim porusza się pies, jednak nie tylko mały koala był zdezorientowany. Oczka psiaka szukają odpowiedzi na pytanie co właśnie ma miejsce, nie przywykł bowiem do takich kompanów. Mieszkający w australijskim Adelaide Tony, spokojnie przemieszczał się z miejsca na miejsce, uważając na małego gościa na swoim grzbiecie. Dzięki tym spokojnym ruchom maluchowi nie stała się żadna krzywda, choć konsternacja obydwu zwierząt była wyjątkowo duża. Spacerujący z psem właściciel nie mógł uwierzyć własnym oczom, na szczęście udało się bezpiecznie rozwiązać tę sytuację.

Dzisiaj grzeje:

1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony

2. Uważaj, abyś nie dostał kolosalnego mandatu od jutra. Jak dotrzeć do fryzjera lub kosmetyczki?

Skorzystał z przejażdżki i wrócił na drzewo

Pod nagraniem umieszczonym na YouTubie przeczytać możemy, że przejażdżka malucha na grzbiecie trwała około 3 minuty. Po tym czasie koala zdał sobie sprawę, że niekoniecznie znajduje się w torbie mamy i odczepił się od sierści Toniego. Zdecydował się powolnym krokiem wrócić na drzewo obok domu właściciela psa i wrócił do swojej mamy. Całe szczęście sytuacja skończyła się dobrze dla obojga zwierząt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka została pogryziona przez psa. Musiała podjąć ciężką decyzję, zdjęcie budzi grozę
  2. Kiedy przyjechali na miejsce nie wierzyli własnym oczom. Widok kilkudziesięciu psów wyciskał łzy z oczu
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Stan zagrożenia może być wydłużony o kolejny miesiąc. Wiadomość potwierdził premier Hiszpanii

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News