Piesek z jednym uszkiem rozczula każdego, kto spojrzy. Wygląda jak jednorożec, nie da się nie uśmiechnąć

Piesek z jednym uszkiem rozczula każdego, kto spojrzy. Wygląda jak jednorożec, nie da się nie uśmiechnąć Źródło: goldenunicornrae /Instagram

Pies z jednym uszkiem z dnia na dzień stał się absolutną gwiazdą internetu. Wszyscy go kochają i porównują go do jednorożca. Przyznajcie sami, że nie da się do niego nie uśmiechnąć.

Pies rasy Golden Retriever o imieniu Rae stała się hitem internetu po tym, gdy filmik z jej udziałem trafił na platformę TikTok. Nagła popularność psiaka sprawiła, że ludzie chcą oglądać coraz więcej i więcej jego zdjęć.

Przypadkowe zranienie przy porodzie zostawiło szczeniaka z jednym uchem. Lewe musiało być amputowane. Najciekawsze jest jednak to, że w miarę dorastania prawe ucho pieska migruje na czubek głowy. To właśnie z powodu tej cechy jest nazywany jednorożcem. 

Pies jest bardzo przyjazny i wesoły. Zupełnie nie przeszkadza mu brak jednego uszka. Mimo to, właściciel regularnie odwiedza weterynarza i kontroluje stan ucha. To wszystko nie tylko ze względu na uraz z przeszłości ale i fakt, że ta rasa psów często ma problemy z uszami. 

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News