Wśród dorosłych psów chowa się szczeniak. Naprawdę trudno go dostrzec

Wśród dorosłych psów chowa się szczeniak. Naprawdę trudno go dostrzec Źródło: .

Pies na obrazku jest wyjątkowo dobrze ukryty. Znalezienie szczeniaka wśród dorosłych kolegów jest nie lada wyzwaniem dla każdego, kto się go podejmie. Niewiele osób radzi sobie bez podpowiedzi.

Pies, którego trzeba znaleźć na zdjęciu, jest wyjątkowo dobrze wkomponowany w otoczenie. Grafik wykonujący ilustracje postarał się, aby zagadka nie była łatwa do rozwiązania. Nie wolno się jednak zniechęcać zbyt szybko, a potraktować obrazek jako wyzwanie. 

Mały pies został mistrzowsko ukryty

Obrazek (oryginał poniżej) może wydawać się nieco dziecinny przez komiksową kreskę, jaką został narysowany. Nic bardziej mylnego - barwne zwierzaki i kolorowe tło wcale nie ułatwiają zadanie, jakim jest znalezienie szczeniaka. Trzeba przyznać, że to bardzo pomysłowa zagadka. Nagromadzenie identycznych czworonogów o różnych wielkościach sprawia, że znalezienie jednego niedorosłego osobnika jest nadzwyczaj trudne.

Zadanie podzieliło internautów. Część z nich uważa, że jest niemożliwa do rozwiązania, inni uważają, że trzeba się jedynie bacznie przyjrzeć. Żeby się przekonać, czy należysz do grupy tych spostrzegawczych osób, spróbuj znaleźć psiaka zanim przeczytasz wskazówkę co do jego umiejscowienia. Zawsze dobrze jest obejrzeć każdy kawałek fotografii po kolei, a potem objąć wzrokiem całość. Dzięki temu oko może wyłapać różnicę, jednak nie czasem to nie wystarcza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdzie jest pies?

Jeśli spróbowałeś znaleźć psa samodzielnie, a mimo to się nie udało, skup wzrok na górnej części obrazka. Właśnie tam powinieneś szukać szczeniaka. Potrzebujesz dalszych wskazówek? Szukaj go w prawy górnym rogu, a na pewno zauważysz. Poniżej znajdziesz obrazek, na którym jest zaznaczony kółkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Nawet jeśli nie udało Ci się odszukać psiaka, nie warto się przejmować. Zagadka jest wyjątkowo trudna i wiele osób poddało się już na samym początku poszukiwań. Warto pamiętać, że nawet nie udane poszukiwania ćwiczą mózg i pomagają trenować zdolność koncentracji, dlatego czas spędzony na wpatrywaniu się w psy na pewno nie jest stracony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

źródło: Reddit

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News