Pies miał prześwietlenie
Przychodnia weterynaryjna Kanwet
Monika Majko - 15 Stycznia 2020

Pies trafił do weterynarza z objawami zatrucia. Prześwietlenie pokazało, co naprawdę znajdowało się w jego brzuchu

Pies trafił do kliniki weterynaryjnej z objawami ostrego zatrucia pokarmowego. Kiedy leczenie nie przynosiło efektów, weterynarz zlecił dodatkowe prześwietlenie brzucha.

Pies zaskoczył wszystkich, takiej zawartości brzucha nikt się nie spodziewał. Weterynarz był w szoku, kiedy spojrzał na zdjęcie z prześwietlenia. Zwierze trafiło do lekarza z objawami zatrucia pokarmowego, jego właściciele bardzo martwili się o ukochanego pupila. Kiedy leczenie nie przynosiło efektów zlecono badanie, które ujawniło szokująca prawdę.

Pies miał objawy zatrucia, trafił do weterynarza

Bona to suczka rasy buldog. Pies trafił do jednej z klinik weterynaryjnych we Wrocławiu z ostrymi objawami zatrucia pokarmowego. Właściciele czworonoga byli spanikowani, jego stan pogarszał się z każda godziną. Nie mieli pojęcia, co mogło spowodować u suczki takie objawy. Weterynarze zaaplikowali psu kroplówkę i podali leki. Wszyscy oczekiwali szybkiej poprawy jej stanu zdrowia, jednak nic takiego się nie nastąpiło.

TVPTVP przekazało rozpaczliwy apel rodziców, zaginęła 17-latka. Zanim zniknęła działy się z nią osobliwe rzeczyCzytaj dalej

Zdziwieni lekarze zlecili dodatkowe badanie RTG brzucha. Kiedy spojrzeli na wyniki prześwietlenia, nie mogli uwierzyć własnym oczom. To, co znajdowało się we wnętrznościach suczki zwaliło ich z nóg.

Na zdjęciu RTG lekarze zobaczyli motyla. Suczka miała w brzuchu pięknego owada, którego ujawniło dopiero prześwietlenie. Weterynarze nie mogli uwierzyć własnym oczom. Podjęli decyzję, że zwierzę musi przejść operację, a przedziwna zawartość jej brzucha misi być natychmiast usunięta.

Pies miał w brzuchu motyla

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SzamponKobieta od 3 lat nie myła włosów szamponem. Efekt jest piorunującyCzytaj dalej

Po rozpoczęciu operacji szybko okazało się, czym tak naprawdę jest widoczny na prześwietleniu motyl. Był to guzik od poduszki, która znajdowała się w domu właścicieli zwierzaka. Opiekunowie Bony od dawna zastanawiali się, gdzie zniknął ozdobny fragment. Zagadka została rozwiązana, a guzik wydobyto z wnętrzności czworonoga.

Dzisiaj grzeje:

1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Stan suczki w końcu zaczął się poprawiać, a zwierzę już po godzinie od operacji poruszało się o własnych siłach. Właściciele Bony odetchnęli z ulgą. Teraz na pewno zaczną zwracać większą uwagę na to, co podgryza ich ulubienica.

uploaded
Przychodnia weterynaryjna Kanwet

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

ChłopiecNieuleczalna choroba zamienia życie chłopca w piekło. Z jego skórą dzieją się porażające rzeczyCzytaj dalej

źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News