Pies nagle zauważył, że właścicielka się trzęsie. Zaczął działać szybko

Pies nagle zauważył, że właścicielka się trzęsie. Zaczął działać szybko Źródło: facebook/LADbible

Pies zauważył, że z jego panią dzieje się coś złego. Kobieta nagle cała zaczęła się trząść z niewiadomego powodu. Czworonóg natychmiast zaczął działać, by pomóc swojej właścicielce.

Pies  potrafi bardzo mocno związać się z człowiekiem. Dzięki temu rozumie, że jego pan ma gorszy dzień albo źle się czuje. Mądre czworonogi wyczuwają takie rzeczy i starają się pomóc. Podobnie było i w tym przypadku - gdy kobieta zaczęła drżeć, jej pupil natychmiast rzucił się jej na pomoc.

Pies nagle zauważył, że jego pani cała się trzęsie 

Amber Oliver siedziała na lotnisku, gdzie razem ze swoim psem oczekiwała, aż w końcu będą mogli wsiąść na pokład samolotu. Jednak tuż przed tym, jak mieli się udać do środka, okazało się, że kobieta zaczęła się przerażająco trząść. Jej pies od razu wyczuł, że dzieje się z nią coś złego. Nie czekają na nic, podniósł się z ziemi i podszedł do swojej ukochanej opiekunki, a następnie zaczął się w nią wtulać. Kobieta pod wpływem zachowania psiaka zaczęła się uspokajać. Natychmiastowa reakcja czworonoga sprawiła jej znaczną ulgę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pies-przyjaciel, pies-ratownik

Okazuje się, że pies Amber jest nauczony tego, żeby natychmiast reagować w takich sytuacjach. Jest psem-ratownikiem, który zawsze gdy wyczuje zmieniający się nastrój opiekunki, biegnie jej na ratunek. Kobieta od wielu lat cierpi na ataki paniki w momentach takich jak na przykład lot samolotem, nagle zaczyna trząść się, nie może złapać oddechu i kręci jej się w głowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Jako dyplomowany treser psów, Amber nauczyła swojego pupila, by reagował w kryzysowych sytuacjach. Oakley jest jej przyjacielem, ale też opiekunem troszczącym się, by jego pani nie stała się żadna krzywda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News