Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia Źródło: Unsplash/Fabian Gieske

Pies miał być wykorzystywany przez 45-letnią nauczycielkę do aktów seksualnych. Zgodnie z informacjami przekazanymi wtedy przez policję, istniały zdjęcia i filmy potwierdzające te podejrzenia.

Pies tej kobiety był zmuszany przez nią do aktów seksualnych. Dochodzenie w sprawie prowadziła miejscowa policja. Wedle doniesień mediów z tamtego okresu, sytuacja miała ciągnąć się aż przez miesiąc. Kobieta zawodowo zajmowała się pracą z niepełnosprawnymi dziećmi.

Pies był wykorzystywany przez właścicielkę

Stephanie Mikles, 45-letnia nauczycielka z Harford County School w Maryland w Stanach Zjednoczonych, została zatrzymana przez policję w związku z podejrzeniami, że przymuszała rodzinnego psa do aktów seksualnych. Kilka tygodni później okazało się, że sprawa została wykryta dzięki innemu, poważnemu wykroczeniu na tle seksualnym - kobieta miała pokazywać zdjęcia swojego stosunku z psem chłopcu, którego potem również zmuszała do seksu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anonimowy nieletni, który skierował policję do mieszkania nauczycielki, zeznał, że podejrzana po odbytym z nim stosunku pokazywała mu zdjęcia współżycia z psem. Stephanie Mikles nie usłyszała jeszcze oskarżeń w związku z pedofilią.

Nauczycielka nie została zwolniona

Pomimo obciążającego materiału dowodowego, 45-letnia nauczycielka nie została zwolniona. Zamiast tego znajdowała się na bezpłatnym urlopie. Kilka dni po ogłoszeniu rozpoczęcia procesu rzecznik szkoły powiedział, że kobieta już z nimi nie współpracuje.

Policja przeszukała wtedy dom dzięki doniesieniom nieletniego, z którym Mikles miała uprawiać seks. Na miejscu znaleźli obciążający materiał dowodowy - płytę CD zawierającą 12 zdjęć, na których kobieta uprawia seks z psem. Z ostatnich dostępnych informacji wynika, że zwierzę po wszczęciu procesu wciąż przebywało w domu nauczycielki.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Kobiecie groziło do 10 lat więzienia i kara pieniężna do 10 000 dolarów. Mimo to najpierw znalazła się w areszcie i wyszła za kaucją wynoszącą zaledwie 1000 dolarów. Nie wiadomo, co w trakcie postępowania stało się z psem, ale istnieje szansa, że został oddany w ręce fundacji sprawującej opiekę na zwierzętami, które w swoich poprzednich domach były ofiarami nadużyć ze strony właścicieli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schabowy niebawem daniem dla elit. Mięso drożeje w ZASTRASZAJĄCYM tempie
  2. Jolanta Kwaśniewska pokazała dom. Takich luksusów nie ma żadna Pierwsza Dama, jak u arystokracji
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News