Niewyobrażalne okrucieństwo. Pies leżał porzucony na poboczu drogi, oczy i pysk miał zaklejone

Niewyobrażalne okrucieństwo. Pies leżał porzucony na poboczu drogi, oczy i pysk miał zaklejone Źródło: Pixabay/cogdog

Pies musiał wiele wycierpieć, zanim został znaleziony na poboczu drogi. Jego wybawca był w szoku - przy tym, co stało się z oczami i pyskiem szczeniaka, liczne siniaki na jego brzuchu wydały się błahostką. Poszukiwany jest sprawca bestialskich tortur.

Pies w strasznym stanie został porzucony na poboczu drogi niedaleko miasta Wichita w Kansas w Stanach Zjednoczonych. Już samo zostawienie zwierzęcia na pastwę losu jest haniebnym czynem, ale najbardziej przerażające było to, co stało się ze szczeniakiem. Ludzie, którzy go znaleźli, byli przerażeni. Pies musiał niewyobrażalnie cierpieć.

8-miesięczny pies miał zaklejone oczy i pysk

Znaleziony pies trafił do schroniska Beauties and Beasts i udzielono mu natychmiastowej pomocy. A sprawa nie wyglądała dobrze. Szczeniak miał zaklejone oczy i pysk. Oprawcy użyli do tego celu kleju Super Glue. Przy tych cierpieniach siniaki, które piesek miał na brzuchu, wydawały się błahostką. 

Pracownicy schroniska opisali sprawę w poście na swoim Facebooku. Liczą, że brutalny sprawca zostanie odnaleziony. Oferują nagrodę pieniężną za udzielenie jakichkolwiek informacji. Wszystko wskazuje na to, że pies był uderzony przez samochód z bliskiej odległości.

- To było działanie z premedytacją. Ktoś, kto potraktował tego pieska w ten sposób, będzie dalej krzywdzić inne zwierzęta, a nawet ludzi - czytamy w poście. 

Szczeniak został uratowany i teraz dochodzi do formy pod opieką pracowników Beauties and Beasts. Schronisko liczy, że szybko znajdzie dla niego nowy, szczęśliwy dom.

Kary za znęcanie zaostrzone. Więcej lat więzienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W Polsce także dochodzi do podobnych przykrych wydarzeń. Ostatnio oburzenie wywołał mężczyzna, który przejechał psa i nagrał to telefonem komórkowym. Teraz grozi mu grzywna i więzienie. 

W zeszłym roku Sejm zaostrzył kary za maltretowanie zwierząt. Za zabijanie lub znęcanie grożą 3 lata więzienia. Poprzednio kara wynosiła 2 lata. Za czyny ze szczególnym okrucieństwem można trafić za kratki na 5 lat. Dodatkowo sprawca będzie musiał zapłacić grzywnę, sięgającą nawet 100 tys. złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele związane z ochroną zwierząt.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu