Pies konał godzinami, bo bawił się popularną zabawką. Pogrążona w smutku właścicielka ostrzega wszystkich właścicieli czworonogów

Pies konał godzinami, bo bawił się popularną zabawką. Pogrążona w smutku właścicielka ostrzega wszystkich właścicieli czworonogów Źródło: .

Pies dostał od swojej opiekunki nową zabawkę. Niestety niewinny prezent sprawił, że psiak konał godzinami. Opiekunka psa dzieli się teraz ze wszystkimi swoimi ciężkimi chwilami, by każdy wiedział, jaki finał może mieć zabawa popularną zabawką dla psów.

Pies pewnego dnia dostał od swojej ukochanej opiekunki nową zabawkę. Kobieta była przekonana, że popularna zabawka będzie fantastycznym rozwiązaniem dla jej czworonoga. Niestety, okazało się, że niespodzianka, którą chciała sprawić swojemu czworonogowi, zakończyła się tragicznie. 

Pies dostał nową popularną zabawkę. Radość nie trwała długo

Sklepy zoologiczne przepełnione są zabawkami dla psów. Na sklepowych półkach znajduje się wiele produktów, które można kupić, by pies spędzał swój czas na zabawie, do wyboru mamy piłki, maskotki, szarpaki, a także zabawki, które zachęcają psa do poszukiwania przysmaków lub do zabawy z człowiekiem. 

Candy Williams kupiła swojemu psu zabawkę, którą wielokrotnie widywała w sklepie dla zwierząt. Nie miała wątpliwości, że pies będzie miał z niej niemałą frajdę. Kiedy wróciła do domu, od razu dała mu prezent, a psiak natychmiast rozpoczął zabawę. Niestety, radość nie trwała długo, zabawka szybko się rozpadała, a Candy zaczęła zbierać jej resztki, by pies ich nie zjadł.

- Wyrzuciłam je i miałam nadzieję, że moje psy nie zjadły ich. Niestety, stało się najgorsze. Jeden z moich psów połknął supeł i uszkodził w ten sposób jelita - wyznała Cindy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies nie żyje. Opiekunka ostrzega, by uważać na popularne zabawki

Walka o życie psa trwała przez dwa dni. Miał przeprowadzoną operację, podczas której weterynarz usunął resztki zabawki z jelit. Niestety, pomimo szybkiej reakcji opiekunki i lekarza, zwierzę zmarło. 

- Dlatego dziś chciałabym ostrzec wszystkich właścicieli psów, aby nie kupowali tych zabawek - apeluje Candy Williams. 

Dzisiaj grzeje: 1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"
2. Łzy i żałoba, odszedł zbyt szybko. Nie żyje gwiazda uwielbianego show Polsatu

Jaką zabawkę Candy Williams kupiła w sklepie zoologicznym? Kobieta kupiła dla swojego ukochanego czworonoga popularnego szarpaka. Połknięcie sznurka dla psa wiąże się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, które niezmiernie ciężko jest wykryć, bo objawy do złudzenia przypominają zatrucie pokarmowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Nie mieści się w głowie, co spotkało Zenka Martyniuka. Wyjątkowo smutne wyznanie
  4. Weszli do mieszkania i zamarli, gdy zobaczyli starsze małżeństwo. Okropna scena
  5. Delikatne i pożywne pierogi z sosem cebulowym są idealne na niedzielny obiad. Ciężko uwierzyć, że przepis jest aż tak prosty

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News