pies nagranie grób cmentarz
YouTube Theresa Morini
Joanna Szwalikowska - 13 Września 2020

Pies przyszedł na grób swojej pani. Po chwili wydarzyło się niebywałe, nagranie wzrusza do łez

Pies przyszedł razem z nową właścicielką na grób swojej niedawno zmarłej pani. Po chwili wydarzyło się coś, po czym nikt nie był w stanie powstrzymać łez. Nagranie, które zostało opublikowane w sieci, łamie serce. Ten film to najlepszy dowód na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Pies o imieniu Deta został zabrany przez swoja nową właścicielkę na cmentarz. Kobieta chciała, by czworonóg mógł odwiedzić grób swojej poprzedniej pani, która niedawno zmarła. Po przybyciu na miejsce, stało się coś, czego się nie spodziewali. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu, które doprowadza do łez.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Pies odwiedził grób swojej zmarłej pani, nagranie z miejsca zdarzenia łamie serce

24 września ubiegłego roku zmarła 86-letnia matka Theresy Morini z Nowego Jorku. Jej odejście było ogromną tragedią dla całej rodziny. Córka postanowiła przygarnąć do swojego domu małego kundelka swojej zmarłej matki. Niedługo przed świętami Bożego Narodzenia kobieta wraz z mężem wybrali się na grób zmarłej mamy. Postanowili, że zabiorą ze sobą czworonoga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Piesek o imieniu Deta ma nieco rozszczekany charakter, jest bardzo energicznym czworonogiem. Po przyjściu na cmentarz jednak nagle ucichła. Deta podeszła do płyty nagrobnej poprzedniej właścicielki i położyła się obok niej, zwijając w kłębek. Kiedy nadeszła pora powrotu do domu, ku zdziwieniu Theresy i jej męża, pies nie chciał odejść od grobu.

Zaskoczony mężczyzna postanowił nagrać całą sytuację. Na filmie widzimy, że kobieta woła psa do samochodu, ten jednak ani myśli ruszyć się z miejsca. Po wielokrotnych prośbach w końcu wstaje i zaczyna zmierzać w kierunku właścicielki, po chwili jednak zatrzymuje się i wraca na grób. Cała scena łamie serce i doprowadza do łez.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- To doprowadza mnie do łez - mówiła wzruszona Theresa Morini. Pies nadal nie chciał wracać do domu, dlatego ostatecznie mąż kobiety wziął ją na ręce, po czym zaniósł do samochodu. Nagranie zostało opublikowane w internecie. Jak opowiedziała Theresa, piesek o imieniu Deta spędził z jej mamą 5 lat. Przez ten czas były praktycznie nierozłączne, ponieważ kobieta rzadko opuszczała dom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do konta
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Najlepszą przekąskę na wieczór zrobisz z niedzielnego rosołu. Błyskawiczna galaretka podbije podniebienia domowników

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News