Pies pokazał jak barzdo kocha swojego właściciela
screen youtube.com/Matt Ainsworth
Karol Zaborowski - 12 Września 2019

Pies wyczuł długo niewidzianego pana i zaczął się wyrywać. W szalony sposób powitał właściciela

Pies podczas rozłąki ze swoim właścicielem tak samo jak my zwyczajnie tęskni, a im nie ma nas dłużej, tym tęsknota jest większa. Jednak moment ponownego spotkania potrafi zadośćuczynić nawet najdłuższą rozłąkę.

Pies zawsze chciałby być przy swoim przyjacielu, bo to właśnie w jego towarzystwie jest najszczęśliwszy. Jednak nasz czworonóg nie zawsze może nam towarzyszyć, a wtedy trzeba dla niego zorganizować odpowiednią opiekę, która, choć w pewnym stopniu zastąpi mu nasze towarzystwo i zapewni wszystko, co niezbędne, czyli jedzenie, picie, spacery no i odpowiednią ilość uwagi. Ale nawet pod najlepszą opieką, nasz pupil wciąż będzie o nas pamiętał, a moment ponownego spotkania może być naprawdę wzruszający.

W internecie można zaleźć wiele wzruszających filmików z psami, które potrafią roztopić nawet najbardziej zmrożone serce. W tym wypadku suczka owczarka niemieckiego imieniem Zelda wita się ze swoim właścicielem po 2 tygodniach rozłąki.

Gwałt na 13-miesięcznej dziewczyncePod nieobecność matki zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę. W szpitalu musiała przejść pilną operacjęCzytaj dalej

Pies ponownie spotkał się ze swoim właścicielem

Zelda jest niesamowicie przywiązana do swojego właściciela i widać, ze suczka dosłownie kocha go nad życie. Nie da się ukryć, że psia miłość naprawdę nie zna granic i ktokolwiek pozna jej moc, ten bez wątpienia nie będzie sobie wyobrażał życia bez czworonoga przy swoim boku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaMąż zabił żonę kijem od miotły. Od tego morderstwa minęły lata, a wciąż rodzi się wiele pytańCzytaj dalej

Suczka przez dwa tygodnie znosiła niesamowicie dzielnie brak swojego pana, ale cały czas bardzo mocno za nim tęskniła. Może dla nas okres dwóch tygodni nie wydaje się nie wiadomo jak długim czasem, ale pamiętajmy, że psi czas rządzi się swoimi prawami i nasze pupile żyją znacznie krócej niż my, przez to Zelda odbierała to zupełnie inaczej.

Nagranie z tego, jak suczka ponownie spotkała swojego właściciela zostało umieszczone w internecie, gdzie wzruszyło już tysiące osób. Widzimy na nim Matta Ainswortha, czyli opiekuna Zeldy, który siedzi za rogiem tak, że pies na pierwszy moment nie ma szansy go zobaczyć. Jednak kiedy suczka wchodzi do pomieszczenia od razu widać, że jest podekscytowana i prawie wyrywa się ze swojej smyczy, ciągle wąchając, jakby czuła co się święci.

Dzisiaj grzeje:

1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media
2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

W końcu, kiedy dostrzega Matta, to rzuca się na niego z nieograniczoną czułością i szczęściem skacząc na swojego przyjaciela i liżąc go po twarzy. Zelda zamieniła się w prawdziwy wulkan energii i szczęścia, którego teraz żadna siła na tym świecie nie dałaby rady powstrzymać. Pies zachowuje się tak, jakby był najszczęśliwszym stworzeniem na całym świecie i w pewnym sensie tak też właśnie jest. Jeżeli masz zły dzień, to ten filmik bez wątpienia poprawi Ci nastrój.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Świat według Kiepskich"Walduś z Kiepskich się powiesił", "Zenek Martyniuk nie żyje". Największe oszustwa związane z show-biznesemCzytaj dalej

źródło: Funzoo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News