Odciął psu głowę, żonę i córkę zmuszał do zlizywania krwi. Makabra w polskiej miejscowości

Odciął psu głowę, żonę i córkę zmuszał do zlizywania krwi. Makabra w polskiej miejscowości Źródło: .

Pies, podobnie jak i ludzie, może stać się ofiarą przemocy ze strony członków swojej rodziny. W tym wypadku 55-latek odciął głowę zwierzęciu, a następnie kazał swojej żonie i córce zlizywać krew pupila z podłogi.

Pies w wielu domach traktowany jest jak pełnoprawny członek rodziny, co zapewnia zwierzakowi często długie i szczęśliwe życie. Niestety w niektórych domach dochodzi do iście dantejskich scen, które nierzadko mają miejsce na oczach dzieci, lub dotyczą ich bezpośrednio. W tym wypadku policjanci otrzymali wezwanie do domu, gdzie mieszkał 55-letni mężczyzna wraz ze swoją żoną, córką oraz kilkoma zwierzętami, w tym z psem.

Mężczyzna już wcześniej zachowywał się bardzo agresywnie i dla wielu było oczywiste, że w końcu może dojść do tragedii. Tym razem ucierpiało zarówno zwierzę, jak i ludzie, ale policjanci po przybyciu na wezwanie nie mieli pojęcia co za chwilę ujrzą.

Pies został brutalnie zamordowany, a żona i córka miały zlizywać jego krew z podłogi

Do tego makabrycznego zdarzenia doszło w gminie Witkowo w powiecie gnieźnieńskim, około 80 kilometrów od Poznania. 55-latek znęcał się nad swoją rodziną już prawie od 18 lat, a mimo to do tej pory nie odpowiedział za swoje czyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego ofiarą stawała się wielokrotnie córka, żona, także ich domowe zwierzęta. Pewnego dnia 55-latek zaczął uderzać o podłogę domowym kotem i nie przestał tego robić, póki zwierzę nie padło martwe. Co więcej, często groził swojej żonie niebezpiecznymi przedmiotami w postaci chociażby wideł, bił ją pięścią w twarz, a także ciągnął za włosy po całym podwórku.

Mężczyzna nie oszczędził również swojej małej córeczki, która przeszła przez podobny koszmar co jej mama. W dniu, kiedy policja otrzymała wezwanie, zapowiadała się kolejna interwencja w sprawie przemocy w rodzinie. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, okazało się, że 55-latek przy użyciu siekiery odrąbał swojemu psu głowę, a następnie zmuszał swoją rodzinę do zlizywania krwi zwierzęcia z podłogi.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności

2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie
 

Na szczęście podczas tej interwencji mężczyzna w końcu został zatrzymany i postawiono mu zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad członkami swojej rodziny oraz zwierzętami. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Świadkowa nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła zaproszenie ślubne. Życzenie panny młodej ją rozwścieczyło
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Magda Gessler sfotografowana w rozpiętej podomce. Dopiero teraz widać, jak mocno schudła, totalny podziw
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

źródło: Merdacz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News