.
.
Karol Zaborowski - 13 Września 2019

Odciął psu głowę, żonę i córkę zmuszał do zlizywania krwi. Makabra w polskiej miejscowości

Pies, podobnie jak i ludzie, może stać się ofiarą przemocy ze strony członków swojej rodziny. W tym wypadku 55-latek odciął głowę zwierzęciu, a następnie kazał swojej żonie i córce zlizywać krew pupila z podłogi.

Pies w wielu domach traktowany jest jak pełnoprawny członek rodziny, co zapewnia zwierzakowi często długie i szczęśliwe życie. Niestety w niektórych domach dochodzi do iście dantejskich scen, które nierzadko mają miejsce na oczach dzieci, lub dotyczą ich bezpośrednio. W tym wypadku policjanci otrzymali wezwanie do domu, gdzie mieszkał 55-letni mężczyzna wraz ze swoją żoną, córką oraz kilkoma zwierzętami, w tym z psem.

Mężczyzna już wcześniej zachowywał się bardzo agresywnie i dla wielu było oczywiste, że w końcu może dojść do tragedii. Tym razem ucierpiało zarówno zwierzę, jak i ludzie, ale policjanci po przybyciu na wezwanie nie mieli pojęcia co za chwilę ujrzą.

Żona odkryła tajemnice swojego mężaŻona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczuCzytaj dalej

Pies został brutalnie zamordowany, a żona i córka miały zlizywać jego krew z podłogi

Do tego makabrycznego zdarzenia doszło w gminie Witkowo w powiecie gnieźnieńskim, około 80 kilometrów od Poznania. 55-latek znęcał się nad swoją rodziną już prawie od 18 lat, a mimo to do tej pory nie odpowiedział za swoje czyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór9 wczesnych objawów nowotworu trzustki. Wydają się niepozorne, ale nie możesz ich lekceważyćCzytaj dalej

Jego ofiarą stawała się wielokrotnie córka, żona, także ich domowe zwierzęta. Pewnego dnia 55-latek zaczął uderzać o podłogę domowym kotem i nie przestał tego robić, póki zwierzę nie padło martwe. Co więcej, często groził swojej żonie niebezpiecznymi przedmiotami w postaci chociażby wideł, bił ją pięścią w twarz, a także ciągnął za włosy po całym podwórku.

Mężczyzna nie oszczędził również swojej małej córeczki, która przeszła przez podobny koszmar co jej mama. W dniu, kiedy policja otrzymała wezwanie, zapowiadała się kolejna interwencja w sprawie przemocy w rodzinie. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, okazało się, że 55-latek przy użyciu siekiery odrąbał swojemu psu głowę, a następnie zmuszał swoją rodzinę do zlizywania krwi zwierzęcia z podłogi.

Dzisiaj grzeje:

1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności

2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Na szczęście podczas tej interwencji mężczyzna w końcu został zatrzymany i postawiono mu zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad członkami swojej rodziny oraz zwierzętami. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Świadkowa nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła zaproszenie ślubne. Życzenie panny młodej ją rozwścieczyło
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Magda Gessler sfotografowana w rozpiętej podomce. Dopiero teraz widać, jak mocno schudła, totalny podziw
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Świat według KiepskichPaździochowa z "Kiepskich" w realnym życiu zmaga się z uzależnieniem. Nieznane faktyCzytaj dalej

źródło: Merdacz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News