Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia

Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia Źródło: .

Pies wybrał się wraz ze swoim właścicielem na łowienie ryb. Mężczyzna nie był zaskoczony, gdy zwierzak wskoczył do wody, jednak gdy nagle zobaczył, co czworonóg przyniósł w zębach, nie mógł w to uwierzyć.

Pies jest niezwykle mądrym stworzeniem, które z miłości do swojego właściciela potrafi zrobić naprawdę wiele. Te czworonogi mogą być nie tylko świetnymi towarzyszami w życiu codziennym czy podczas wycieczek, ale mogą okazać się również nad wyraz pomocne. Pewien mężczyzna był w ogromnym szoku gdy zobaczył, co jego pupil wyłowił z wody. 

Mężczyzna i jego pies wybrali się na ryby. Zwierzak wyciągnął z wody coś zdumiewającego 

Chyba każdy właściciel tych czworonogów doskonale wie, że psiaki potrafią w mgnieniu oka nauczyć się najróżniejszych sztuczek. Co więcej, niektóre z nich potrafią samodzielnie przyswoić wiele talentów, którymi później chętnie chwalą się przed swoim ukochanym panem. Śmiało można stwierdzić, że tym razem było podobnie, bowiem mężczyzna zupełnie nie podejrzewał, że jego pupil potrafi coś takiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie był zdziwiony, gdy zwierzak wskoczył do wody, od zawsze lubił do robić. Niespodziewanie psiak wybiegł na brzeg trzymając w pysku rybę. Wszystko wskazuje na to, że czworonóg po prostu chciał pomóc swojemu właścicielowi w połowach i niezwykle zaangażował się w zdobywanie ryb. Zwierzak jeszcze kilkukrotnie powtórzył czynność, aż w końcu razem z panem i kilkoma smakowitymi rybami mogli wrócić do domu, by przyrządzić obiad.  

Jak nauczyć psiaka zdumiewającej sztuczki? 

Zapewne niejedna osoba zadała sobie teraz pytanie, jak sprawić, by nasz pupil również posiadł tak zdumiewającą umiejętność. Nie każdy pies z taką ochotą wchodzi do wody.

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

Sprawa może nie być jednak tak łatwa, bo o ile większość psiaków łatwo nauczyć komendy "siad" lub "aport" o tyle nieco gorzej może być z zachęceniem niektórych do wejścia do wody. Zdeterminowani właściciele nie powinni jednak się poddawać, a metodą prób i błędów uczyć swojego czworonoga. Zapewne dobrym sposobem do osiągnięcia celu będą smakołyki, za którymi psiaki wprost szaleją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mężczyzna CELOWO rozjechał psa. Wszystko zostało zarejestrowane. Nagranie trafiło do sieci, internauci są wściekli
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News