Mama zobaczyła, jak pitbull rzuca się na jej córkę. Zamarła, gdy zrozumiała dlaczego pies tak się zachował

Mama zobaczyła, jak pitbull rzuca się na jej córkę. Zamarła, gdy zrozumiała dlaczego pies tak się zachował Źródło: .

Pies, rzucający się w stronę jej córki, sprawił, że całe życie przeleciało jej przed oczami. Kiedy zrozumiała, jaki był tego powód nie mogła w to uwierzyć. Cały incydent był niezwykle emocjonujący.

Pies to zwierzę, bez którego niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić szczęśliwego domostwa. Wiele czworonogów towarzyszy dzieciom i znakomicie sprawdza się w tej roli. Należy jednak pamiętać, że w niektórych z tych zwierząt drzemie nieokiełznana dzikość. 

Niepokojące sygnały

Nic nie zapowiadało tego, że pies nagle rzuci się na jej córkę. To jeden z tych widoków, na który matka może zareagować panicznie. Nie da się ukryć, że małe dziecko nie ma najmniejszych szans w starciu z pitbullem. Jednak, kiedy powód gwałtownej reakcji czworonoga wyszedł na jaw, mama nie mogła uwierzyć własnym oczom. 

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzęta te intuicyjnie potrafią w niewerbalny sposób komunikować się z ludźmi. Zarówno my jak i one potrafimy wzajemnie odczytać swoje intencję. Czasami jednak ta prymitywna forma dialogu może być zawodna. Wówczas mogą stać się rzeczy całkowicie nieprzewidywalne. Jedną z takich sytuacji była dramatyczna chwila, która wstrząsnęła mamą małej dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies ruszył prosto na dziecko

Mama i jej dziecko udały się przed dom, by wyjąć kilka rzeczy z samochodu. Wyszedł za nimi pies. Nie było to zaskakujące, ponieważ pitbull uwielbiał szaleć na świeżym powietrzu. Jednak wkrótce jego zachowanie wywołało okropny niepokój u kobiety. Domowy pupil natarczywie trącał pyskiem dziewczynkę. Dziecko odpychało psa myśląc, że ten ją po prostu zaczepia. Jednak prawda dotycząca jego dziwnego zachowania okazała się o wiele bardziej przerażająca.

Pies nie przestawał odciągać dziewczynki od samochodu. Wtedy matka zauważyła, co było powodem takiego postępowania. Okazało się, że kilka metrów od auta czaił się wąż. Zwierzę było naprawdę niebezpieczne. Nie ma wątpliwości, że zetknięcie małego dziecka z grzechotnikiem mogłoby skończyć się tragedią. Wąż stawał się coraz bardziej agresywny. Na szczęście bohaterski pies szybko uporał się z gadem, który został dobity przez mamę dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Kobieta wsiadła do auta, myślała, że to Uber. Ojciec 21-latki rano dostał SMS od kierowcy

Z całą pewnością pitbull uratował to dziecko. Gdyby nie jego szybka reakcja mogłoby dojść do najgorszego. Trzeba przyznać, że tak odważny przyjaciel domu to prawdziwy skarb, który zasługuję na pochwały. Dziewczynka dzięki zwierzakowi w dalszym ciągu może cieszyć się swoim radosnym dzieciństwem. 

(Facebook Rodney Bacon)

(Facebook Rodney Bacon)

(Facebook Rodney Bacon)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski ponownie zabrał głos w sprawie epidemii. Według jasnowidza nadchodzi przełom 
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News