Dali spróbować psu najobrzydliwsze jedzenie świata. Jego reakcja rozwala, trudno powstrzymać śmiech

Dali spróbować psu najobrzydliwsze jedzenie świata. Jego reakcja rozwala, trudno powstrzymać śmiech Źródło: youtube

Pies otrzymał od swoich opiekunów do zjedzenia najobrzydliwsze danie świata. Reakcja psiaka jest rozbrajająca. Niezwykle ciężko powstrzymać śmiech, oglądając to nagranie.

Pies w momencie jedzenia zapomina o całym świecie, a osoba, która podaje mu pokarm jest dla niego najważniejsza osobą. Nic dziwnego, że psy uczymy za pomocą podawania pokarmu z ręki, co ma na celu pozytywne skojarzenia psa z człowiekiem. Jednak pojawia się pytanie, jak reagują psiaki, które nie otrzymują od swoich opiekunów najsmaczniejszych przysmaków?

Pies dostaje do spróbowania nietypowy pokarm

Opiekunowie Bingo postanowili uraczyć go nietypowym daniem, a przy okazji nagrać jego reakcje. Pies na białym talerzyku otrzymał, coś czego nikt oprócz Szwedów nie spożywa z apetytem. Najgorsze jedzenie na świecie, które otrzymał pies to nic innego, jak Surströmming. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z języka szwedzkiego Surströmming oznacza kiszonego śledzia. Jest to danie sprzedawane w puszkach, a na całym świecie cieszy się złą sławą, za sprawą intensywnego i wstrętnego zapachu, który właśnie sprawia, że Surströmming nazywany jest najpaskudniejszym jedzeniem dostępnym na ziemi. 

Pies zabawnie reaguje na najobrzydliwsze jedzenie na świecie

Opiekunka wyjęła z puszki jednego kiszonego śledzia i położyła go na talerzu przed psiakiem. Pies początkowo reagował z ekscytacją - widział, że jego ukochana opiekunka podaje mu jedzenie. Pies wesoło merdał ogonem i podskakiwał do kobiety, by jak najszybciej otrzymać talerz z "przysmakiem". 

Kiedy pies miał już przed sobą talerzyk, pełen ekscytacji obwąchał danie, obszedł je z jednej i z drugiej strony, po czym podniósł tylną łapkę i nasikał na rybę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Reakcja psa na Surströmming bawi internautów na całym świecie. Od kiedy nagranie trafiło do sieci w komentarzach pojawiło się wiele słów na temat przysmaku Szwedów, którego nawet psy nie chcą jeść. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News