Zostawiła psa w klatce i wyjechała za granicę. Gdy znaleźli zwierzę, było w tragicznym stanie

Zostawiła psa w klatce i wyjechała za granicę. Gdy znaleźli zwierzę, było w tragicznym stanie Źródło: straz miejska w nakle

Pies został pozostawiony sam sobie, bez możliwości wyjścia na wolność. Gdy go znaleziono, był w potwornym stanie - zaledwie krok dzielił go od śmierci. Szybko ustalono, gdzie przebywa jego bezduszna właścicielka.

Porzucony pies był zdany na łaskę losu i odrobinę serca ze strony przypadkowych osób. Gdy tylko służby otrzymały zgłoszenie o porzuconym czworonogu, od razu podjęły odpowiednie działania, by jak najszybciej udzielić mu pomocy. Sprawa jest naprawdę poważna, właścicielka najpewniej nie uniknie odpowiedzialności. 

Pies żył w potwornych warunkach 

23 września Straż Miejska w Nakle otrzymała zgłoszenie o czworonogu, który żyje w potwornych warunkach. Gdy mundurowi przybyli na miejsce, ich oczom ukazał się porażający widok. 

Zwierzak był zamknięty w metalowej klatce bez możliwości wyjścia na zewnątrz. Z tego powodu chodził po własnych odchodach. Co gorsza, czworonóg nie miał dostępu do wody ani jedzenia i był w makabrycznym stanie, a wycieńczenie już niebawem mogło doprowadzić do jego śmierci. Gdyby nie dobroć sąsiadów, którzy starali się go dokarmiać, psiak już dawno by zmarł. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Był dla niej kulą u nogi. Zamknęła go w klatce i wyjechała za granicę 

Funkcjonariusze od razu gruntownie przyjrzeć się sprawie czworonoga. Przewieziono go do Punktu Zatrzymań Zwierząt i poddano obserwacji weterynarza, w tym samym czasie zaś wszczęto dochodzenie w celu ustalenia, gdzie obecnie przebywają jego właściciele. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem

Szybko odkryto, że kobieta, która zajmowała się zwierzakiem, około 1,5 miesiąca wcześniej wyjechała za granicę, a pupila, który stał się dla niej problemem, postanowiła zostawić na pastwę losu. Sprawa została zgłoszona na policję i właścicielka jest podejrzewana o popełnienie przestępstwa. Śledczy najprawdopodobniej będą chcieli się z nią skontaktować, a następnie sprowadzić do kraju, by poniosła odpowiednie konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze tylko trochę ponad 2 tygodnie. Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre!
  2. Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola
  3. "Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku
  4. Córka Eleni zginęła w koszmarnych okolicznościach. Piosenkarka w końcu przyznała, co wydarzyło się po jej śmierci

Źródło: super epress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News