Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło

Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło Źródło: instagram.com/maggiethewunderdog

Pies przeszedł przez niewyobrażalne cierpienia. Suczka o imieniu Maggie została potraktowana w najbardziej brutalny sposób, jaki tylko można sobie wyobrazić, przez swoich właścicieli. Maggie została jednak uratowana, a to, jak pomaga dzisiaj ludziom, jest niezwykłe.

Pies został uratowany przez organizację Wild At Heart Foundation. Wolontariusze znaleźli ciężarną suczkę o imieniu Maggie, która wcześniej została wyrzucona nieopodal jednej z dróg w nieznanym, libańskim mieście. Wcześniej suczka przeżyła cierpienia, które ciężko sobie nawet wyobrazić. Dzisiaj, choć wielu widząc suczkę po raz pierwszy marnie widziało jej przyszłość, Maggie, wbrew wszystkiemu, żyje i jest szczęśliwa. Pomaga także innym ludziom. W jaki sposób? To niesłychane!

Pies został postrzelony, a na koniec odcięto mu nożem ucho

Maggie to dzisiaj wesoła i szczęśliwa suczka, choć kilka miesięcy temu została znaleziona w przerażającym stanie. Jak podaje serwis "Newsner", w Libanie jej właściciel znęcał się nad nią. Pozostawił ją na pastwę losy tuż po tym, jak postrzelił ją aż siedemnaście razy, a następnie odciął jej ucho.

Strzały, które oddano w kierunku ciężarnego psa, trafiły Maggie m.in. w oczy, a także w szczękę. Suczka straciła więc wzrok, część słuchu, a także przez jakiś czas nie mogła jeść. Choć znaleziona w tak tragicznym stanie miała niewielkie szanse, aby przeżyć, to jednak na przekór wszystkiemu udało jej się jednak ocaleć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Maggie jest inspiracją dla tysięcy internautów

Suczka, którą obserwuje dzisiaj na Instagramie prawie 200 tys. osób, jest dzisiaj inspiracją dla tysięcy. Jej nowa właścicielka - Kasey - razem z Maggie podróżuje po całej Wielkiej Brytanii i odwiedza szpitalne oddziały dziecięce. Razem z suczką Kasey odwiedza także niepełnosprawnych, którzy mając do czynienia z niewidzącym psem, a także zapoznając się z jego historią, czują się zmotywowani do walki o swoje własne życie. Widzą, że nigdy nie można się poddawać, niezależnie od tego, jak zła jest sytuacja.

Fot. instagram.com/maggiethewunderdog

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska nago. Wysportowane i sprężyste ciało gwiazdy. Katolicy jej tego nie wybaczą
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Newsner

Następny artykuł