Na obrazku wśród krów ukrył się piesek. Tylko ludzie z astronomicznym IQ są w stanie znaleźć go w mniej niż 10 sekund

Na obrazku wśród krów ukrył się piesek. Tylko ludzie z astronomicznym IQ są w stanie znaleźć go w mniej niż 10 sekund Źródło: Play buzz

Ten pies ma kamuflaż, który zwodzi nawet najbardziej inteligentnych internautów. Prawie nikomu nie udaje się znaleźć go w mniej niż 10 sekund. Ukrył się wśród stada krów. Sprawdźcie, czy dołączycie do grona wybitnie błyskotliwych osób.

Ten pies ukrył się w stadzie krów. Jeśli jesteście fanami zagadek i łamigłówek, to zadanie dla was. Jednak musicie się uzbroić w cierpliwość. Znaleźć czworonoga udało się nielicznym internautom. Zazwyczaj większości zajmuje to więcej niż 10 sekund. Sprawdźcie, czy uda wam się pobić rekord.

Gdzieś wśród tego stada krów skrył się pies. Sierść czworonoga okazała się idealnym kamuflażem. Nawet najbardziej wytrwali i bystrzy internauci mają problem ze znalezieniem zwierzaka. Zadanie wymaga bardzo sprawnego oka i szybkiego analizowania, dlatego nawet najbardziej inteligentne osoby nie radzą sobie z tym zadaniem tak sprawnie. Wam może jednak się udać.

Gdzieś na tym obrazku ukrył się pies

Każdy pies może mieć różnobarwną sierść. Dzięki temu czworonogi czasem potrafią tak wpasować się w otoczenie, że stają się niemalże niewidzialne. Podobnie jest z tym psiakiem. Spryciarz uznał, że jeśli skryje się wśród stada krów, nikt nie będzie w stanie go odnaleźć. Rzeczywiście - nie udaje się to wielu internautom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajdując się wśród krów, pies znalazł niewiarygodną kryjówkę. Czworonóg skrył się w otoczeniu krów z powodu swojej sierści. Jego ubarwienie bardzo przypomina to, które ma popularne bydło. Jednak, jeśli się odpowiednio skupicie i będziecie wytrwali, na pewno uda wam się znaleźć tego spryciarza.

Dzisiaj grzeje: 1. Sprawdza się czarny scenariusz min. Szumowskiego. Za tydzień ma być gorzej
2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

Zmierzcie czas, żeby wiedzieć, jak długo zajmą wam poszukiwania psa. Uważajcie, bo wygląda prawie tak jak krowy. Wśród stada wyróżnia go jedynie kilka szczegółów. Zwróćcie na nie uwagę. Nie przejmujcie się, jeśli nie rozwiążecie tego problemu za pierwszym razem. Niewiele osób potrafiło tego dokonać w mniej niż 10 sekund, a próbowało już wielu bystrych internautów. Powodzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarka z dużego polskiego miasta ujawnia straszną prawdę. Chorych może być znacznie więcej, po prostu ich nie diagnozują
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Genialny pomysł na wykorzystanie warzyw i mięsa z rosołu. Domownicy będą wdzięczni
  4. Porażające przewidywania. Nawet 100 tysięcy osób trafi do kwarantanny tylko w ciągu najbliższych godzin
  5. Dramatyczna sytuacja Polaków za granicą. Czeka ich ciężki czas
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

źródło: gazeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News