Pies ciągle szturchał swoją ciężarną panią w brzuch. Niezwykłe, uratował jej życie

Pies ciągle szturchał swoją ciężarną panią w brzuch. Niezwykłe, uratował jej życie Źródło: Facebook

Pies od dłuższego czasu nie odstępował na krok swojej ciężarnej pani. Kobieta nie wiedziała, że czworonóg chce za wszelką cenę przekazać jej coś ważnego. Gdyby umiał mówić, na pewno obeszłoby się bez pobytu w szpitalu.

Pies zaczął chodzić za panią jak cień, nie opuszczał jej w domu ani poza domem, a kiedy wieczorami leżała na kanapie, szturchał jej brzuch. To zachowanie miało dać znać ciężarnej i innym domownikom, że coś jest nie tak.

Pies nie odstępował jej na krok, szturchał jej brzuch - coś było nie tak

Ciężarna kobieta może dziękować zrządzeniu losu, że w domu pojawiła się suczka Keola. Gdyby nie czworonóg, mogłaby już dawno nie żyć. Kiedy Alhanna Butler zaszła w ciążę i oczekiwała swojego pierwszego dziecka, syna Lincolna, odczuwała ostre bóle w dolnej części pleców. Podczas wizyty u lekarza dowiedziała się, że to tylko bolesne i przykre skutki ciąży.

Wraz z pojawieniem się dziwnych objawów, Keola zaczęła zachowywać się inaczej niż zwykle. Do tej pory suczce nie zależało aż tak bliskości i chodzeniem krok w krok za swoją panią, a od pewnego czasu zachowanie czworonoga wskazywało, jakby pilnował ciężarnej Alhanny bojąc się, że coś złego może stać się w każdym momencie. Kiedy leżała na kanapie, Keola kładła się lub siadała obok niej, szturchając ją lekko w brzuch, jakby chciała zwrócić na coś uwagę. Dla kobiety było to bardzo dziwne, dlatego postanowiła zaufać swojej oraz psiej intuicji i po raz kolejny udała się do szpitala, naciskając na dokładniejsze badania.

Kobieta nosiła w sobie infekcję, która z dnia na dzień ją zabijała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po szczegółowych badaniach kobieta trafiła prosto na oddział intensywnej terapii. Okazało się, że mało brakowało, a mogłaby umrzeć. Lekarze zdiagnozowali u niej infekcję wirusową odporną na wszelkie antybiotyki. Gdyby specjaliści nie pomogli jej od razu, narzeczony Alhanny mógł stracić nie tylko ukochaną ale i syna. Zadziwiające jest również to, że między psem a chłopcem pojawiła się niecodzienna więź. Nie odstępują się na krok i rozumieją bez słów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Nie od dziś wiadomo, że psy mają nadzwyczaj wyczuloną intuicję. Ogromną rolę odgrywa tu węch. Niektóre z czworonogów są specjalnie szkolone, aby wykrywać nowotwory lub zmiany skórne w przypadku raka skóry. Naukowcy oraz onkolodzy doszli również do wniosków, że psy są w stanie "wywąchać" raka prostaty skupiając się tylko na zapachu moczu. Być może w przypadku Alhanny Keola poczuła pewne zmiany w środku organizmu?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News