Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać

Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać Źródło: Screen/YouTube/baywatch106ify

Pies uwielbiał przebywać w towarzystwie niemowlęcia, które na widok zwierzaka śmiało się i zawsze było wesołe. Niemowlę także lepiej spało w obecności ukochanego pupila. Pewnego razu kobieta sfilmowała moment, kiedy piesek śpiącemu niemowlęciu zrobił coś, w co aż ciężko było uwierzyć 9 mln internautów.

Pies został sfilmowany przez swoją właścicielkę, która nie mogła wyjść z podziwu obserwując zwierzaka. Piesek spał na jednym łóżeczku z niemowlęciem, ale po chwili ocknął się i wstał. Zauważył, że niemowlę jest zagrożone. Postanowił więc zrobić coś, aby zapobiec nieprzyjemnej sytuacji. Właścicielka nagrała to, a sam film wkrótce stał się hitem Internetu, który widziało już prawie 9 mln internautów.

Pies został "sam na sam" z noworodkiem. To, co mu zrobił, wprost zaskakuje

Piesek bardzo lubił dziecko swojej właścicielki, które miało zaledwie kilka tygodni. Noworodek spał jednak bardzo niespokojnie, a w trakcie snu rozkopywał kołderkę, przez co często odkrywał się, a następnie z powodu zimna budził i płakał. Piesek był wielokrotnie świadkiem takich sytuacji. Był także świadkiem reakcji swojej zatroskanej właścicielki, która natychmiast przychodziła do noworodka, a następnie przykrywała go i usypiała. Choć z jednej strony było to dla kobiety urocze zajęcie, to jednak bardzo męczące. Piesek postanowił więc, że pomoże swojej pani, aby nie musiała ciągle sama dbać o niemowlę.

Piesek nauczył się przykrywać dziecko, wcześniej zauważając, jak robi to jego pani. Tę przesłodką scenę uwieczniła właścicielka pieska, która nie mogła wyjść z podziwu. Jej pupil z wielką troską zaczął przykrywać kocykiem niemowlę, aby każda część ciała była pieczołowicie przykryta. Ta scena urzekła nie tylko właścicielkę, ale także miliony innych internautów, którzy pod filmem zamieszczali podobne do tych poniższych komentarze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
2. Stał w samolocie przez 6 godzin, żeby jego żona mogła spać. "W tym czasie planował rozwód"


 - Niesamowity piesek. Chciałbym takiego - napisała jedna z fanek zwierzaka.

 - Świetny. Taki troskliwy. Opiekuje się jak swoim potomstwem - czytamy.

 - Co za milutki i kochany piesek - uważa ktoś inny.

Trzeba przyznać, że piesek ma wspaniały dar.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Na jaw wyszły niezwykłe fakty o przeszłości Jolanty Kwaśniewskiej. Pierwsza Dama wolałaby, żeby nikt tego nie zobaczył
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć
     

Źródło: LolMania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News