Znalazł zagłodzonego psa i natychmiast pospieszył na pomoc. Gdy weterynarz podniósł jego łapę, zalał się łzami

Znalazł zagłodzonego psa i natychmiast pospieszył na pomoc. Gdy weterynarz podniósł jego łapę, zalał się łzami Źródło: .

Pies doprowadził do łez nawet weterynarza. Stan czworonoga był fatalny, ale najgorzej prezentowały się łapy zwierzęcia. Aż strach pomyśleć, przez co musiał przechodzić.

Pies niewątpliwie potrzebował pomocy. Właściciel doprowadził go do tak złego stanu, że sam jego widok chwytał za serce. Nie wiadomo, jak skończyłaby się jego historia, gdyby nie interwencja pracownika gospodarczego, który mimo trudności nie poddał się w walce o dobro zwierzęcia. Tylko dzięki niemu czworonóg może nadal cieszyć się życiem.

Pracownik  gospodarczy od razu chciał mu pomóc. To nie było jednak proste

We wspólnotach mieszkaniowych w Stanach Zjednoczonych można spotkać kogoś, kogo można nazwać pracownikiem gospodarczym. Jego zadaniem jest doglądanie, czy wszystko jest w porządku oraz wykonywanie drobnych napraw, gdy mieszkańcy go o to poproszą. Właśnie dzięki otrzymaniu takiego zgłoszenia, mężczyzna odkrył przerażającą prawdę. 

W jednym z mieszkań znalazł szarego pitt bulla. Pies był wyraźnie zaniedbany i wychudzony - potrzebował natychmiastowej pomocy. Pracownik gospodarczy postanowił zadzwonić na policję, ale ta nie mogła mu pomóc. Polecili, by wezwał inne służby. Te również okazały się bezradne. Mężczyzna postanowił zaczekać na odpowiedni moment i wziąć sprawy we własne ręce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies był w opłakanym stanie. Widok łap wywołał łzy

Po kilku dniach oczekiwania na dogodny moment, mężczyzna postanowił zabrać psa z posesji i zawieźć go do weterynarza. Lekarz był przerażony widokiem pitt bulla. Okazało się, że zwierzak ważył tylko 10 kilogramów czyli połowę swojej prawidłowej wagi. Musiał był skrajnie wycieńczony i osłabiony. Najgorzej jednak prezentowały się łapy - gdy podniesiono w celu zbadania, wyszła na jaw straszna prawda. Na poduszkach było widać wyraźne ślady po oparzeniu. Aż strach pomyśleć, w jakich okolicznościach doszło do tych obrażeń. Ten widok sprawił, że wybawca zwierzaka oraz weterynarz nie mogli powstrzymać łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Pies został objęty opieką i powoli wraca do zdrowia. Zainteresowała się nim pewna rodzina. Cztery dziewczynki od razu pokochały zwierzaka, który teraz pozostaje pod ich opieką. Właściciel jeszcze nie usłyszał żadnych zarzutów, ale wkrótce to się może zmienić. Policja już wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić, co tak naprawdę stało się z pitt bullem.

  1. Agnieszka Radwańska nago. Wysportowane i sprężyste ciało gwiazdy. Katolicy jej tego nie wybaczą
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu