Prawie nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies. Większość osób poddaje się po 20 sekundach

Prawie nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies. Większość osób poddaje się po 20 sekundach Źródło: Instagram Andrew Knapp

Pies imieniem Momo znowu ukrył się przed wnikliwym wzrokiem internautów. Trzeba przyznać, że podróżujący zwierzak coraz umiejętniej znajduje kryjówki. Znalezienie go często graniczy z cudem. Poszukiwania są dla internautów niezwykle ciężkim zadaniem. Pies może zostać odnaleziony tylko przez najbystrzejsze umysły. Podołasz temu wyzwaniu?

Zdjęcie, które dziś prezentujemy, jest niezwykle malownicze. Zostało wykonane na przylądku Dugeness na południowym wybrzeżu Anglii. Gwiazdą zagadki, zgodnie ze zwyczajem, jest pies o imieniu Momo, którego szukaliście już wielokrotnie. Tym razem sprytny zwierzak wykazał się naprawdę dużą pomysłowością. Jego kryjówka jest wprost fenomenalna. Trudno domyślić się, gdzie przebywa. Żeby go odnaleźć, musisz się skupić. Analiza zdjęcia może pochłonąć sporo czasu. Cierpliwość i spostrzegawczość mogą okazać się przydatne. Wygrana z pewnością wyróżni was wśród reszty internautów, którzy poddali się już na początku zabawy.

Pies ukrył się na zdjęciu

Prawie żaden z internautów nie potrafi odnaleźć ukrytego zwierzęcia. Wiele osób twierdzi, że na tym zdjęciu nie schował się żaden pies. Nic bardziej mylnego. Gwarantujemy, że czworonóg został uwieczniony przez swojego właściciela. Ta zagadka jest niezwykle trudna, większość osób poddaje się już po pierwszych dwudziestu sekundach. Poziom łamigłówki gwarantuje dobrą zabawę nawet dla najbardziej doświadczonych fanów łamigłówek. Jeśli rozwiązujesz zagadki na naszej stronie, z pewnością należysz do tego elitarnego grona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pies, który ukrył się na tym zdjęciu, ma już dużą wprawę w szukaniu sobie kryjówek. Nic więc dziwnego, że jego umiejętności związane z kamuflażem mogłyby zawstydzić niejednego kameleona. Zagadki, w których występuje zwierzak, należą do ulubionych łamigłówek wszystkich internautów. Właściciel czworonoga, Andrew Knapp, dba o to, żeby jego pies zawsze pozował w spektakularnych okolicznościach przyrody. Dzięki temu nie tylko ćwiczysz swój umysł, ale także oglądasz piękne kadry z najodleglejszych części świata. Gdy już nacieszysz oczy pięknym widokiem, przyjrzyj się dobrze i spróbuj odnaleźć schowane zwierzę.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Dziecko spotkało w łóżku husky'ego. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki

Czy udało ci się odnaleźć sprytnego psiaka? Jeśli tak, gratulujemy! To trudna sztuka, która nie powiodła się większości internautów. Możesz być dumny ze swojego sokolego wzroku i bystrego umysłu. Tylko prawdziwy geniusz mógł poradzić sobie z tak skomplikowanym zadaniem. Jeśli ci się nie udało, nie przejmuj się. Wystarczy, że przed następną próbą trochę poćwiczysz. Może spróbujesz odnaleźć konia? Pamiętaj, że regularne rozwiązywanie zagadek znacząco poprawia umiejętności intelektualne. Poniżej prezentujemy rozwiązanie dzisiejszej zagadki.

Pies zagadka rozwiązanie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie porzucaj, zabierz ze sobą. Wakacje ze zwierzętami mogą być jeszcze piękniejsze
  2. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
  3. Niebywałe słowa dziennikarzy TVP po śmierci Strzeleckiego. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Mało kto pamięta, co łączyło Annę Dymną i Tomasza Stockingera. Nie wszyscy będą zachwyceni
  5. Uwaga na popularne naczynia. GIS ostrzega, są skażone ołowiem
  6. PILNE: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News