Pies cały czas szczekał i obwąchiwał brzuch ciężarnej. Poszła do lekarza, a jego diagnoza ścięła ją z nóg

Pies cały czas szczekał i obwąchiwał brzuch ciężarnej. Poszła do lekarza, a jego diagnoza ścięła ją z nóg Źródło: Facebook/Alhanna Butler

Pies tej kobiety od dawna był jej najbliższym towarzyszem. Gdy zaszła w upragnioną ciążę pozostawał blisko przy niej. Cały czas sprawdzał, czy wszystko z nią w porządku i obwąchiwał rosnący brzuch. Kobieta postanowiła pójść w związku z tym do lekarza. Wcale jej nie wyśmiał, diagnoza była dla niej szokiem.

Pies tej kobiety uratował życie jej oraz nienarodzonemu dziecku. Gdy Alhanna zaszła w ciążę, ona i jej partner Ricki nie mogli doczekać się nowego członka rodziny. Bardzo wiele uwagi poświęcali zdrowiu Alhanny. Chcieli się upewnić, że wszystko pójdzie idealnie. Badania nie wykazywały niczego niepokojącego, więc para poświęciła się przygotowaniom na nadejście dziecka. Zauważyli jednak, że ich pies - suczka Keola - nie odstępuje swojej pani na krok. Początkowo mieli to po prostu za wzruszający wyraz przywiązania, ale po jakimś czasie zaczęło budzić to ich niepokój.

Życie dziecka i matki uratował pies

Alhanna postanowiła, że jeszcze raz wybierze się do lekarza. Od pewnego czasu zaczął doskwierać jej ból w dolnej części pleców. W gabinecie usłyszała, że to bardzo popularna przypadłość wśród przyszłych mam i że nie ma absolutnie czym się martwić. Całkowicie uspokojona tym stwierdzeniem kobieta wróciła do domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Keola nie dawała jednak za wygraną. Wciąż pilnowała pani. Jej właścicielom wydawało się, że pies jest być może nawet bardziej uważny niż wcześniej. Zaczął dokładnie obwąchiwać brzuch ciężarnej kobiety. Alhanna wzruszyła ramionami. Rozczulona dowodem miłości psa, postanowiła jeszcze raz mu zaufać. Znowu poszła do lekarza i tym razem zażądała kompletu badań.

Kobieta przeszła kolejną serię badań

Lekarze przystali na prośbę kobiety. Stwierdzili, że od jeszcze jednej serii diagnostycznej nic jej się nie stanie. Byli przerażeni, gdy odkryli straszną chorobę, którą skrywał niepozorny ból w dolnej części pleców ciężarnej. Okazało się, że to podwójne zakażenie nerek. To poważna choroba, która mogłaby się skończyć śmiercią zarówno matki, jak i dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Gdy kobieta została już wyleczona, przytuliła swojego psa do serca. Teraz cała rodzina jest wdzięczna zwierzakowi, który ocalił zarówno swoją opiekunkę, jak i jej dziecko. Tylko dzięki czujności i psiemu instynktowi Keoli dziecko Alhanny miało szanse przyjść na świat całe i zdrowe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

źródło: webniusy

Następny artykuł