Bezdomny wielki pies budził przerażenie mieszkańców. Nagrali, co się stało, gdy pitbull został schwytany

Bezdomny wielki pies budził przerażenie mieszkańców. Nagrali, co się stało, gdy pitbull został schwytany Źródło: Screen/YouTube/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Pies został schwytany przez wolontariuszy schroniska, po tym, jak dostali wezwanie od przerażonych mieszkańców. Wielki pitbull straszył przechodniów, którzy bali się wychodzić na ulicę, gdy znajdowali się w jego obecności. W to, co zrobił pies tuż po schwytaniu aż ciężko uwierzyć.

Pies w końcu został schwytany, na co od wielu dni czekali z niecierpliwością mieszkańcy. Był silny, duży, agresywny i nieprzyjazny wobec ludzi, którzy widząc go natychmiast uciekali. Nic dziwnego, że zwierzę było agresywne - od wielu tygodni zwierzak był głodny i spragniony.

Pies schwytany do klatki. Trafił do schroniska

Organizacja Hope For Paws, która zajmuje się m.in. ratowaniem bezpańskich psów otrzymała wezwanie od mieszkańców, którzy bali się wielkiego pitbulla grasującego po okolicy. Psina chodziła po obrzeżach miasteczka i szukała pożywienia, co udawało jej się z wielkim trudem. Na mieszkańców, którzy znajdowali się w pobliżu, reagowała nieufnie, a nawet agresywnie.

Wolontariusze, którzy często kręcą materiały ze swoich akcji wiedzieli, że będą mieć twardy orzech do zgryzienia. Postanowili jednak stawić czoła wyzwaniu. Na miejscu zlokalizowali pitbulla, a następnie próbowali go zachęcić do siebie rzucając mu jedzenie. Sztuczka nie podziałała. Postanowiono więc wymyślić mały podstęp, aby złapać pieska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podstępem zabili pitbulla

Zastawili klatkę, w której znajdowało się jedzenie. Pitbull po wejściu do jej wnętrza odblokował mechanizm, który następnie spowodował zatrzaśnięcie się drzwiczek. Kiedy piesek został uwięziony w klatce próbował wyważyć drzwi, jednak bezskutecznie. Wolontariusze byli bezpieczni i mogli załadować go na swój samochód.

Po opuszczeniu klatki zwierzę zachowało się w sposób, który wzruszył ponad internautów, a także samych wolontariuszy. Psina, bez jakiejkolwiek agresji, ze smutnymi oczami powoli podeszła do wolontariusza, a następnie przytuliła się do jego uda. Po chwili piesek zaczął merdać ogonkiem, co wolontariusze odebrali jako poprawę jego nastroju.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Zwierzak tak naprawdę potrzebował jednego - ludzkiej miłości. Tej otrzymał wtedy aż nadto. Wkrótce zaprzyjaźnił się także z resztą zwierzaków ze schroniska, które także otoczyły go miłością. Historia ta, jak wiele innych z kanału "Hope For Paws", skończyła się szczęśliwie. Wielkie, agresywne zwierzę zamieniło się w anioła.

Fot. screen/YouTube/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: LolMania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News