Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"

Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie" Źródło: .

Pies dla wielu z nas jest przyjacielem, a wręcz członkiem rodziny. Niestety niektórzy ludzie widzą w czworonogach jedynie możliwość zarobku. Nagranie ukazujące okrutną śmierć czworonoga obiegło Internet, wzbudzając złość wśród widzów.

Pies najczęściej jest przez ludzi traktowany jako przyjaciel, z którym szczęśliwie możemy spędzić długie lata naszego życia. Jednak te czworonogi wykorzystywane są również do innych celów. Niektóre z nich używane są podczas polowania, do tego, aby zaganiały zwierzynę w stronę myśliwych lub przynosiły w swoich pyszczkach ustrzelone już zwierzę.

W innych przypadkach pies jest pomocnikiem np. pasterza i pomaga swojemu właścicielowi w ogarnięciu niekiedy naprawdę dużego stada. Natomiast w niektórych krajach nadal niezwykłą popularnością cieszą się wyścigi chartów, które wzbudzają masę kontrowersji wśród miłośników zwierząt. W tym wypadku po przegranym wyścigu psa spotkał niezwykle tragiczny koniec.

Pies zabity przez właściciela gołymi rękami

Chiny są jednym z tych krajów, które szczególnie wzbudzają oburzenie wśród miłośników zwierząt i osób walczących o ich prawa. Wystarczy wspomnieć, chociażby festiwal "psiego mięsa", który mimo obiecanego zakazu ponownie odbył się w mieście Yulin.

Tym razem w Internecie pojawiło się bulwersujące nagranie, na którym widać mężczyznę brutalnie zabijającego psa po przegranym wyścigu. Nie wiadomo do końca, co stoi za tym bestialstwem, ale według wielu, mężczyzna zakupił drogiego charta, który miał mu dać zwycięstwo w wyścigu i zapewne niemałą sumę pieniędzy. Tak się jednak nie stało i zwierzę zostało brutalnie zabite.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać, jak mężczyzna łapie psa, a następnie kilkakrotnie uderza nim o ziemię. Po szybkim cięciu widać już, jak zwierzę leży nieruchomo w kałuży własnej krwi, a mężczyzna krzyczy coś do kamery. Jego słowa bardzo szybko zostały przetłumaczone, co nadaje temu obrazowi jeszcze potworniejszego wydźwięku.

- Słuchajcie, właściciele psów. Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie - krzyczy mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Najsmutniejsze jest to, że w państwie środka nadal nie funkcjonują żadne prawa zwierząt, a przez to sprawca tego okrutnego mordu najpewniej nie zostanie pociągnięty do żadnej odpowiedzialności. Internauci z całego świata są oburzeni tym, co zobaczyli oraz świadomością, że mężczyzna być może nie odpowie za to, co zrobił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News