Zamknął się w klatce razem z pitbullem. Kiedy zaczął jeść, wydarzyło się niebywałe

Zamknął się w klatce razem z pitbullem. Kiedy zaczął jeść, wydarzyło się niebywałe Źródło: .

Ten pies przeżył wcześniej prawdziwe piekło i stracił całe zaufanie do ludzi. Pewien mężczyzna postanowił zamknąć się z nim klatce. Dlaczego to zrobił?

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Niestety zdarza się tak, że niektórzy ludzie wykorzystują ufność tych zwierząt. Wiele psów doznaje strasznych krzywd.

Wygłodniały pitbull uratowany w ostatnim momencie

Bohaterem tej historii jest pies, który został znaleziony na drodze. Jego stan można było uznać za fatalny. Czworonóg był dosłownie na granicy śmierci. Tuż przed zamknięciem gabinetu, weterynarz otrzymał telefon. Dzwoniąca kobieta poinformowała, że znalazła na drodze psa, który jest w opłakanym stanie. Mimo że już kończył pracę, weterynarz postanowił poczekać, aż kobieta go przywiezie. To, co zobaczył, wprawiło go w osłupienie. Wycieńczona suczka rasy pitbull była wyjątkowo wychudzona. Miała również objawy hipotermii i anemię. Były to jedne z licznych przypadłości tego psa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy zamknął się z psem razem w klatce, wydarzyło się niebywałe

Weterynarz stanął przed dylematem. Opcje były dwie. Pierwsza to uśpienie zwierzęcia i ulżenie mu w cierpieniu. Druga to próba uratowania psa. Mężczyzna postanowił zapytać o zdanie internautów. Ich odpowiedź nie pozostawiała wątpliwości. Konieczna była próba uratowania psa. Weterynarz wziął się do pracy. Nie było to łatwe zadanie. Pies po ciężkich przejściach miał ogromne problemy z zaufaniem. Bał się ludzi do tego stopnia, że nie chciał jeść posiłków podawanych przez weterynarza. W przypadku takiego wygłodzenia trzeba było działać szybko. Weterynarz wykazał się kreatywnością i znalazł skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapłacisz taką karę, że odechce Ci się wakacji. Nigdy nie pakuj pewnych rzeczy do walizki
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Mężczyzna postanowił wejść do klatki psa i zjeść z nim wspólny posiłek. Swoje śniadanie umieścił w takiej samej misce jaką miał pies. Usiadł koło zwierzaka i zaczął jeść. Miało to na celu pokazanie zwierzęciu, że są równi. Nietypowa metoda szybko przyniosła rezultaty. Pies zaczął jeść i szybko wrócił do sił. Wszystko dzięki niezwykłej pomysłowości weterynarza. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Ogrzewanie domu pod czujnym okiem rządu. Kontrolerzy przyjdą i zbiorą wszystkie dane o twoim domu
  3. Mało kto wie, do czego służy wkładka pod paczkowanym mięsem. Odechciewa się jeść, producenci milczą na ten temat
  4. Wystarczy włożyć kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt jest po prostu wow
  5. Gdy rodzice zobaczyli, co ich dzieci robią na studniówce, opadły im szczęki. Wszystko się nagrało, jest na co popatrzeć

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News