Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie

Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie Źródło: YouTube

Pies, który przyszedł na świat, wyglądał zupełnie inaczej niż jego małe rodzeństwo. Niezwykły szczeniak nie jest jednak wyjątkowy, okazuje się bowiem, że na świecie takich przypadków było "aż" cztery.

Pies jest bez wątpienia najlepszym przyjacielem człowieka. Ludzie lubią się otaczać psiakami, które w oddaniem w oczach dzielą się z opiekunami miłością. Szczeniaki, które pojawiają się na świecie, budzą zachwyt nie tylko wielbicieli psów, ale i wszystkich innych miłośników zwierząt. Jednak gdy zobaczycie tego szczeniaka, nie będziecie mogli uwierzyć, że właśnie tak wyglądał w momencie pojawienia się na świecie. 

Wyjątkowy pies. Na świecie jest ich tylko 4

Kiedy suczka rasy Golden Retriver zaszła w ciążę, jej opiekunowie nie mogli być bardziej szczęśliwi. Chcieli, by w ich domu było jeszcze więcej psiaków, którzy będą przedstawicielami tej rasy. Kiedy weterynarze potwierdzili, że ich ukochana Rio wyda na świat szczeniaki, cały świat nabrał ładniejszych barw. 

Sunia ciążę i poród zniosła wyjątkowo dobrze, cały czas pozostając pod opieką weterynarza i opiekunów. Urodziła czworo przepięknych szczeniąt. Jednak kiedy czwarty pojawił się na świecie, wszyscy zaczęli przecierać oczy ze zdumienia. 

Pies przyszedł na świat i zdecydowanie różnił się od swojego rodzeństwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suczka, która wydała na świat pieski, jest szczęśliwą mamą czterech zdrowych szczeniaków. Weterynarze nie mieli wątpliwości, że wszystkie wyrosną na zdrowie pieski, ale jeden z nich sprawił, że lekarze i opiekunowie złapali się za głowy. 

Podczas porodu okazało się, że jeden ze szczeniaków jest zielony. Pies, który powinien mieć naturalny beżowy kolor, jak jego rodzice, był cały zielony. Okazuje się, że weterynarze znali odpowiedź na pytanie, czemu jego futerko było pokryte zielonym pigmentem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Pies urodził się zielony, ale nie wpływa to w żaden sposób na jego zdrowie. Mały psiak po kilku dniach i kąpielach straci swoją wyjątkową barwę i nie będzie się w ogóle różnić od swojego rodzeństwa. Pies ze względu na swój wyjątkowy kolor otrzymał na imię Forest. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Środki na 500 plus wzrosną aż o 90 proc. Beneficjenci świadczeń się cieszą, budżet państwa cierpi
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena
  6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  9. BiznesInfo - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  10. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News