Byli na spacerze, nagle ich pies wykopał starą puszkę. Jej zawartość ścięła ich z nóg, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

Byli na spacerze, nagle ich pies wykopał starą puszkę. Jej zawartość ścięła ich z nóg, ich życie już nigdy nie będzie takie samo Źródło: Daily Mail

Pies podczas spaceru zaczął kopać w ziemi. Okazało się, że jego węch nie przyciągnął go do starego śmiecia, ale skierował go do odkrycia czegoś niesamowitego. Dzięki wspaniałemu czworonogowi życie jego opiekunów już nigdy nie będzie wyglądało, tak samo.

Pies jak zawsze wyszedł w towarzystwie pary swoich opiekunów na spacer. Chociaż codziennie spacerowali podobnymi ścieżkami, to tym razem podczas tej przechadzki stało się coś niesamowitego. Zdarzenie, które miało miejsce, sprawiło, że życie opiekunów psiaka zmieniło się nie do poznania. 

Pies wyszedł na spacer i nagle zaczął kopać w ziemi

Z nieznanych opiekunom powodów ich pies zaczął kopać w ziemi. Jego zachowanie zdziwiło go niesamowicie, nigdy wcześniej nie kopał dołów u nich w ogródku, ani tym bardziej na spacerach. Przyzwyczajeni byli, że pomimo jego niesforności, grzebanie łapkami w piachu omija ich przyjaciela.

Był w trakcie kopania ziemi pod drzewem, gdy opiekunowie zobaczyli stara puszę. Od razu podjęli decyzję o wyciągnięciu metalowego przedmiotu z ziemi. Puszka była bardzo ciężka, ale za pomocą patyków udało im się wyjąć ją z ziemi i otworzyć, to, co ukazało się im oczom, wprawiło ich w osłupienie. 

Ich pies miał wyjątkowego "nosa"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natychmiast pobiegli do domu po wykrywacz metalu. Uznali, że najprawdopodobniej w lesie może kryć się jeszcze więcej niespodzianek. Mieli rację, przy pomocy urządzenia, udało im się zlokalizować, kolejne dwie puszki, które miały taką samą zawartość, a później kolejne. Okazało się, że w lesie było ich aż 8. 

Co było w nich ukryte? Każda z metalowych puszek zawierała w sobie monety, które pochodziły lat 1847 – 1894. Po wycenie, szczęśliwi znalazcy dowiedzieli się, że ich wartość wynosi 10 milionów dolarów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Ich pies nie mógł znaleźć lepszego miejsca do kopania. Dzięki niemu jego właściciele wzbogacili się o niesamowitą sumę pieniędzy,a ich życie zmieniło się diametralnie. Nikt nie wie, kto pod drzewem ukrył monety, ale najprawdopodobniej spędziły tam ponad 150 lat, zanim wspaniały pies je odnalazł. 

uploaded

fot. dailymail

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: dailymail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News