Pies na pogrzebie
Facebook.com yesilbursamiz
Monika Majko - 9 Listopada 2020

Piesek przez cały pogrzeb siedział pod trumną właściciela. Nikt nie mógł przewidzieć, co stało się później

Pies rozpaczał po stracie właściciela, a w czasie jego pogrzebu nie odstępował trumny na krok. Później wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Pies przez cały pogrzeb swojego właściciela, nie odstępował jego trumny. Zwierzę bardzo przezywało najpierw chorobę, a później śmierć mężczyzny. Po jego ostatnim pożegnaniu wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Poruszająca historia zwierzaka trafiła do sieci.

Pies przeżywał odejście swojego pana

Mężczyzna o imieniu MehmetIlhan mieszkał w tureckim mieście Bursa ze swoim czworonożnym pupilem Cesur'em. Tych dwoje spędzało ze sobą mnóstwo czasu, łączyła ich prawdziwa przyjaźń, a pies bezgranicznie kochał swojego właściciela.

Wkrótce jednak doszło do smutnych wydarzeń. Właściciel zwierzaka był starszym mężczyzną, który miał problemy ze zdrowiem. 79-latek zachorował na raka, a kiedy trafił do szpitala, jego ukochany pupil nie chciał nic jeść. Zwierzak być może wyczuwał, że dzieje się coś niedobrego.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Niestety, wkrótce po przyjęciu do szpitala, 79-letni MehmetIlhan zmarł. Pogrzeb mężczyzny był wielkim przeżyciem nie tylko dla jego rodziny i bliskich, ale również dla jego czworonożnego przyjaciela. Cesur pogrążył się w żałobie, a w czasie ceremonii nie odstępował trumny zmarłego opiekuna.

Zwierzak przez cały pogrzeb siedział pod trumną MehmetIlhan'a ze spuszczona głową. Widać było, że pies jest niezwykle smutny i zdaje sobie sprawę z tragedii, jaka się wydarzyła. Widok pogrążonego w żałobie czworonoga wywołał łzy w oczach wielu żałobników.

Po śmierci 79-latka, Cesur'em zajął się jego syn. Pies często jednak uciekał z jego domu, aż w końcu mężczyzna postanowił sprawdzić, gdzie tajemniczo znika zwierzak. Kiedy odkrył prawdę, nie mógł powstrzymać wzruszenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Pies wciąż uciekał z domu nowego właściciela

Okazało się, że Cesur swój czas spędza na grobie byłego właściciela. Dozorca cmentarza, na którym został pochowany 79-latek, przyznał, że widuje psa niemal każdego ranka.

- Ten pies spędza tam większość dnia. To niesamowite, że nie odstępuje swojego właściciela nawet w takiej sytuacji - wyznał dozorca cmentarza.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Właśnie podano termin. 12 listopada może spełnić się najgorsze dla wszystkich Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Niezwykła historia zwierzaka trafiła do sieci, a internauci są poruszeni niezwykłą relacją, jaka łączyła zwierzę i jego właściciela oraz lojalnością psa, który nawet w obliczu śmierci nie opuścił swojego opiekuna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  2. Jerzy Brzęczek wyjaśnił kwestię, na którą czekali wszyscy kibice. Chodzi o Roberta Lewandowskiego, podjęto decyzję
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Biedronka dodaje kolejne technologiczne wynalazki do oferty. Idealne urządzenia do kuchni w przystępnej cenie
  7. Lekarze odradzali jej poród, ale postawiła na swoim. Lata później Kuba zdumiał rodzinę niesamowitym wyczynem
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News