Pitbull zaczął ciągnąć dziecko za pieluszkę. Po chwili mama zorientowała się, że to ostatnia chwila na ratunek

Pitbull zaczął ciągnąć dziecko za pieluszkę. Po chwili mama zorientowała się, że to ostatnia chwila na ratunek Źródło: Unsplash/Mike Burke

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Zwierzak obdarowuje swoich opiekunów bezwarunkową miłością i w wielu sytuacjach można na niego liczyć. Ta historia pokazuje, że pupil może uratować także nasze życie.

Pies Latany Chai, matki z Kalifornii, okazał się prawdziwym bohaterem. Wszystko za sprawą reakcji pitbulla, który ruszył na ratunek jej dziecku. Gdyby nie jego interwencja, cała historia mogłaby się skończyć tragicznie. Właścicielka zwierzaka będzie mu wdzięczna do końca życia. 

Pies zachowywał się dziwnie 

Życie kobiety z Kalifornii mogło w jednej chwili zmienić się w prawdziwą tragedię. Na początku czerwca, około północy, kobieta usłyszała przeraźliwe szczekanie jej ukochanego pitbulla o imieniu Sasha. Pies był bardzo głośny i uporczywie drapał do drzwi na podwórku. Latana była zdziwiona, do tej pory bowiem jej pupil nie zachowywał się w taki sposób. Zaniepokojona kobieta postanowiła sprawdzić, co się dzieje. Wtedy jej oczom ukazał się przerażający widok. 

Latana otworzyła drzwi, aby sprawdzić, o co Sasha robi tyle hałasu. Okazało się, że płonie dom sąsiada kobiety. Pożar szybko się rozprzestrzeniał i przeszedł również na dom Latany. Przerażona matka od razu pobiegła na górę swojego domu, aby uratować swoją córeczkę. Jej pitbull również ruszył razem z nią. Zrozpaczona kobieta bardzo bała się o swoją córkę, jednak jej pies zapobiegł tragedii. Sasha złapała zębami za pieluchę dziewczynki i natychmiast wybiegła z jej pokoju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zawsze traktowałam Sashę jak członka rodziny, ale to sprawiło, że kocham mojego psa jeszcze bardziej i jestem mu dozgonnie wdzięczna. Gdyby nasz kochany pitbull nie zaczął szczekać i panikować, nawet nie chcę myśleć, co stałoby się z moim dzieckiem - powiedziała Latana. 

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Sashę i córkę Latany łączy niezwykła więź. Obydwie urodziły się prawie w tym samym dniu i razem dorastały. Pitbull okazał się prawdziwym bohaterem. Gdyby nie jej natychmiastowa reakcja, kobieta mogłaby się nie domyślić, że dzieje się coś niebezpiecznego. Trzeba przyznać, że Latana ma prawdziwego przyjaciela w swoim domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News