Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata

Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata Źródło: screen/facebook/

Pies bezgranicznie kochał swojego właściciela, dlatego nic dziwnego, że rozłąka z nim była dla niego prawdziwą męczarnią. Zwierzak przez kilka lat usilnie starał się odnaleźć pana, który zajmował się nim jako pierwszy. By w końcu dopiąć swego, zrobił coś nieprawdopodobnego.

Pies zgubił się na wakacjach. Zwierzak przez kilka lat trafiał "z rąk do rąk", jednak nigdzie nie czuł się tak dobrze, jak wcześniej. Robił wszystko, by znów spotkać swojego pana, jednak wciąż znajdywał się ktoś, kto mu w tym przeszkadzał. Wiedząc, że nie ma innego wyjścia, pies zrobił coś naprawdę zdumiewającego. 

Miłość od pierwszego wejrzenia. Nagle pies zgubił się na wakacjach 

65-letni Ibrahim Fwal od zawsze kochał zwierzęta, dlatego gdy zdecydował się na przygarnięcie czworonoga pod swój dach, wiedział, że musi to być zwierzak uratowany ze schroniska. Takim oto sposobem, poznał owczarka niemieckiego, któremu dał imię Rocky. Śmiało można stwierdzić, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. 

Włoch i jego psi przyjaciel spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, a nawet wybrali się razem na wakacje. Podczas kąpieli w morzu bawili się fenomenalnie, jednak gdy Ibrahim wyszedł z wody spostrzegł, że nigdzie nie ma jego pupila. Był załamany, choć wciąż miał nadzieję, że Rocky za chwilę się odnajdzie. Przeszukał okolicę, pytał w najbliższych schroniskach, jednak bezskutecznie. Grupa plażowiczów wyznała mu wówczas, że pies został porwany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

By odnaleźć pana zrobił coś niesamowitego. 3 lata były dla niego męczarnią 

Czas mijał nieubłaganie, a 65-latkowi wciąż nie udawało się odnaleźć pupila. W czasie, gdy mężczyzna godził się z faktem, że już nigdy go nie zobaczy, Rocky nie tylko przeżywał katusze, ale również nie tracił nadziei, że wróci do pana. Szybko zmieniał właścicieli, bo błyskawicznie wszystkim uciekał. Nie minęło wiele czasu, a zwierzak zyskiwał kolejnych, aż trafił na takich, którzy bardzo go pokochali. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach

2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Choć starannie o niego dbali, owczarek nieustannie próbował im uciec. Psu wreszcie się to udało, po czym przebiegł z północnej do południowej części Włoch, przemierzając ponad 640 km. Po takiej drodze jego łapy były w strasznym stanie, dlatego trafił pod opiekę weterynarza. Specjalista zauważył na jego ciele tatuaż, który Ibrahim mu wykonał, gdy był mały. Dzięki temu lekarzowi udało się namierzyć pierwszego właściciela czworonoga i takim sposobem po 3 latach rozłąki wreszcie byli razem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

Źródło: kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News