Katastrofa lotnicza, nagły wybuch. Przeżył jedynie pies, który znajdował się w samolocie

Katastrofa lotnicza, nagły wybuch. Przeżył jedynie pies, który znajdował się w samolocie Źródło: screen/tvn24/

Pies jako jedyny przeżył katastrofę lotniczą. Wstrząsające informacje obiegły media i ciężko jest w nie uwierzyć. Na miejscu pracuje policja, która podaje wstępne ustalenia w sprawie przyczyny wypadku.

Pies stał się jedynym ocalałym z ostatniej katastrofy lotniczej. Wielu ludzi nie może uwierzyć w to, co się stało i to niedaleko ich domów. Niesamowite, że zwierzakowi udało się przeżyć wybuch samolotu.  

Doszło do wybuchu samolotu. Przeżył tylko pies 

Zaledwie chwilę temu w mediach pojawiły się wstrząsające informacje na temat katastrofy lotniczej. Do zdarzenia doszło Long Island w Nowym Jorku. Jak udało się już ustalić na pokładzie samolotu, który kierował się w stronę Massachusetts, znajdował się wówczas pilot, jego pasażer oraz pies. Pierwsze minuty lotu przebiegły bez żadnych komplikacji i wszystko wskazywało na to, że uda się szczęśliwie dolecieć do celu. 

Zupełnie niespodziewanie, niedługo po wystartowaniu samolot zaczął spadać. Wszystko wskazuje na to, że pilotowi nie udało się zapanować nad maszyną i doszło do rozbicia, a kilka sekund później samolot wybuchł. Świadkowie niezwłocznie zawiadomili odpowiednie służby, które na miejscu zjawiły się już kilka chwil później. Zaczęto ugaszać ogień oraz rozpoczęto pierwsze próby wydostania ofiar. Mimo szybkiej interwencji okazało się, że zarówno pilot i pasażer nie żyją. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy katastrofę przeżył pies. Było to niezwykle wstrząsające odkrycie, bowiem samolot był roztrzaskany, a po części strawiony przez ogień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja bada sprawę 

Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy starają się zebrać materiał dowodowy, by poznać przyczyny katastrofy. Świadkowie zeznają, że pilot ewidentnie stracił panowanie nad maszyną, jednak do ostatniej chwili starał się przywrócić jej pełną stabilność. Po kilkuminutowych zmaganiach zaczęła spadać. Jak informuje policja, wstępne ustalenia pokazują, że najprawdopodobniej samolot miał problemy techniczne, z którymi nic nie zrobiono. Nie wykluczone, że w najbliższym czasie uda się wyłonić osobę winną katastrofy.  

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  6. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: tvn24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu