Pies zrobił coś niesłychanego.
Twitter AndrewFeinberg
Jakub Kossakowski - 9 Maja 2020

W transmisji na żywo prezentował prognozę pogody, nagle do akcji wkroczył jego pies. Nikt nie mógł przewidzieć konsekwencji

Nic nie zapowiadało tego, że pies tak się zachowa w trakcie transmisji na żywo. Opiekun zwierzaka przedstawiał prognozę pogody, jednak czworonóg za nic miał obowiązki służbowe meteorologa. Ciężko uwierzyć w to do czego doszło. Nagranie trafiło do sieci.

Wielokrotnie mogliśmy przekonać się o tym, że pies to zwierzę, które potrzebuje sporo uwagi. Nie da się ukryć, że czworonogi wymagają bliskości od swoich opiekunów. Czasami potrafią zrobić naprawdę wiele, by wzbudzić zainteresowanie. Ten pies jest tego idealnym przykładem.

Królowe życia - Dagmara i jej synDagmara przeżyła chwile grozy, nie mogła powstrzymać łez. Jej syn znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Zaskakujące zachowanie czworonoga

Całe zajście miało miejsce w trakcie transmisji na żywo, podczas której meteorolog przedstawiał prognozę pogody. Nagle dołączył do niego pies, który nie mógł znieść, że jego właściciel zajmuje się czymś innym niż nim. Zwierzak skradł całą uwagę widzów w niezwykły sposób.

Nieraz byliśmy świadkami sytuacji, w których pies wywoływał niemałe zaskoczenie. Tak właśnie się stało kiedy pewien czworonóg zainteresował się noworodkiem, jednak to, co zrobił ten pies w trakcie transmisji na żywo, bije wszystko na głowę. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Pies nie mógł siedzieć bezczynnie

Paul Dellegatto prowadził transmisję dla FOX WTVT, informował w jej trakcie o tym, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Florydy. Jego pies tymczasem domagał się uwagi od swojego opiekuna. Kiedy zaczął wspinać się na kolana swojego właściciela, przypadkiem wyłączył mapy, na których opierał się meteorolog. Mężczyzna jednak pozostał niewzruszony i dalej kontynuował transmisję. Pies nie zamierzał odpuścić.

Rozbrykany czworonóg wspiął się na kolana mężczyzny. Najprawdopodobniej prognoza pogody wydała mu się wyjątkowo nużąca, o czym świadczy jego ostentacyjne ziewanie. Kiedy pies nacieszył się już towarzystwem swojego opiekuna, jego zainteresowanie przykuła kamera znajdująca się w pomieszczeniu.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Zwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażu

Zwierzak podszedł do niej i trącił ją pyszczkiem. Wtedy prognoza pogody skupiła się w pełni na nim. Jego właściciel z pewnością nie spodziewał się, że transmisja przybierze taki obrót. Nagranie zostało zamieszczone na Twitterze i zachwyciło internautów. Koniecznie trzeba je zobaczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  2. Kundelek pojawił się na pogrzebie swojego opiekuna. Jego zachowanie wzruszyło całą rodzinę
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News