Wyglądał niesamowicie pięknie, cierpiał na rzadką chorobę. Nie żyje wyjątkowy pies

Wyglądał niesamowicie pięknie, cierpiał na rzadką chorobę. Nie żyje wyjątkowy pies Źródło: Fot. Instagram/Fot. Instagram/tuckerwearsgoggles

Pies niestety już nie żyje, lecz wciąż wspominają go całe tłumy internautów. Prezentował się niesamowicie, a dzięki swojemu niecodziennemu wyglądowi zgromadził rzeszę fanów. Niestety cierpiał na bardzo rzadką chorobę.

Pies Tucker był niesamowity i powszechnie znany wśród internautów uwielbiających zwierzęta. Ludzie go pokochali, ponieważ zdecydowanie wyróżniał się spośród innych przedstawicieli swojej rasy. Nie dość, że niesamowicie wyglądał jego pyszczek, to jeszcze miał specyficzną, unikatową sierść. Wszystko to sprawiało, że zgromadził w internecie rzeszę fanów, którzy wspominają go nawet mimo tego, że niestety już nie żyje. 

Tucker był albinosem, dzięki czemu barwa jego sierści była o wiele jaśniejsza, niż pozostałych czworonogów. Cierpiał również na bardzo rzadką chorobę - mukopolisacharydozę (MPS), która zmieniła jego wygląd oraz znacznie utrudniła życie. 

Pies Tucker cierpiał na bardzo rzadką chorobę

Mukopolisacharydoza jest rzadko występującą chorobą, która powodować może liczne deformacje, widoczne już na pierwszy rzut oka. To właśnie z tego pies Tucker zasłynął w internecie. Poza tym jej konsekwencjami są liczne problemy ze zdrowiem. Bardzo trudno ją zdiagnozować, zwłaszcza u zwierząt, przez co często szybko prowadzi do śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ 

Niestety Tuckerowi udało się przeżyć zaledwie cztery lata. Był prześlicznym i cudownym psem o zdeformowanym pyszczku i jasnym umaszczeniu wynikającym z albinizmu. To ostatnie odbiło się na jego wzroku - niczego nie widział, przez co nosił na co dzień specjalne gogle. 

Internauci go uwielbiali i wciąż go wspominają

Jego właściciele od razu dostrzegli piękno w jego wyjątkowości, co poskutkowało założeniem mu konta na Instagramie. Szybko okazało się, że zachwyt właścicieli podzielają tysiące użytkowników sieci, a ostatecznie ich liczba dobiła do ponad 114 tysięcy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć

2. Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczeki

Pod każdym zdjęciem psiaka pełno było komentarzy zachwytu nad jego niesamowitym wyglądem. Porównywano go do słodkiego nietoperza oraz oczywiście wielokrotnie życzono mu powrotu do zdrowia Wszyscy współczuli mu choroby, podziwiając piękno. Niestety Tucker ostatecznie odszedł z tego świata, często jednak nadal wspominany jest w komentarzach jako piesek z goglami.

Fot. Instagram/tuckerwearsgoggles

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News