Pies
Facebook.com Amo meu Pet
Monika Majko - 8 Grudnia 2020

Dzieci wymyśliły okrutną zabawę dla swojego psa. Groziła mu śmierć, ludzie rzucili się na pomoc

Pies niemal przepłacił życiem zabawę z dziećmi, które potraktowały go w okrutny sposób. Gdyby nie pomoc miłośników zwierząt, szczeniak nie miałby szans na przeżycie.

Pies został potraktowany w okrutny sposób, ciężko zrozumieć, dlaczego ktoś wpadł na taki pomysł. Zwierzak spędzał czas z dziećmi, które wymyślił okrutną zabawię i oblały małego czworonoga klejem.

Eksplozje w polskich marketach, mnóstwo osób ewakuowanych. Koszmarne wiadomości z zagranicyEksplozje w polskich marketach, mnóstwo osób ewakuowanych. Koszmarne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Sierść i ciało psa o imieniu Pascal nasiąknęły klejem, który po wyschnięciu utworzył twardą skorupę. Zwierzakowi groziło zatrzymanie przepływu krwi i w konsekwencji śmierć. Cierpienie czworonoga na szczęście dostrzegli miłośnicy zwierząt i natychmiast ruszyli na pomoc.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Na operacje plastyczne wydali majątek, Na operacje plastyczne wydali majątek, "tak wygląda idealna żona". Wyjątkowo kontrowersyjne zdjęciaCzytaj dalej

Zaschnięty klej utworzył na skórze zwierzęcia bardzo grubą warstwę, której usunięci zajęło wiele godzin. Na szczęście udało się go oswobodzić i wkrótce Pascal trafił pod opiekę schroniska dla zwierząt.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Historia Pascala ma jednak szczęśliwe zakończenie. Schronisko, które tymczasowo sprawowało nad nim opiekę, zamieściło na Facebooku zdjęcie zwierzaka z nowymi właścicielami. Pies znalazł w końcu kochający i bezpieczny dom.

- Cudowne chwile po tym wszystkim co przeszedł Pascal! Pies spędza weekend z rodziną na plaży w Hiszpanii. Fantastyczny widok - napisano na profilu schroniska.

Pies

Facebook/He’Art of Rescue

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News