Właściciel psa bije na alarm. Popularna zabawka zabiła jego ukochanego psiaka

Właściciel psa bije na alarm. Popularna zabawka zabiła jego ukochanego psiaka Źródło: pixabay / Birgl

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. W tym przypadku było podobnie, ale nieświadoma właścicielka golden retrievera nie spodziewała się, że kupując zabawkę swojemu pupilowi, doprowadzi do jego śmierci.

Pies to członek naszej rodziny i często musimy uważać na jego zdrowie. Amerykanka, która kupiła swojemu pupilowi nową zabawkę, w najczarniejszych snach nie przypuszczała, że doprowadzi ona do śmierci jej najdroższego przyjaciela. Teraz ostrzega innych, żeby nie powielali jej błędów.

Niewinna zabawka doprowadziła do koszmaru

Indria Tuckler kochała swego pupila ponad życie i chciała, żeby żył z nią jak najdłużej. Jej marzenia zostały jednak szybko przerwane przez zabawkę, którą kupiła, żeby urozmaicić życie swojego psiego przyjaciela. 

Rynek zabawek dla zwierząt jest ogromny, ale tylko niektóre z nich mogą stanowić zagrożenie dla naszych psów. Tragedię w rodzinie Indrii sprokurował jeden z popularnych gadżetów z ciasno plecionych lin.

Amerykanka kupiła kilka takich zabawek dla swojego psa z myślą, że będą mu służyć przez dłuższy czas. Wydawały jej się wystarczająco wytrzymałe dla jej pupila. Pewnego dnia na podłodze znalazła porozrzucanego kawałki liny. To jeszcze nie zwiastowało nadchodzącej katastrofy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pies nie przeżył pozornie niewinnej zabawy

Pies Indrii rozgryzł liny, w konsekwencji czego połknął kilka ich fragmentów. Zabawka trafiła do czułego układu pokarmowego golden retrievera. Jelita zwierzęcia przestały poprawnie funkcjonować. Amerykanka szybko zauważyła, że jej ukochany psiak dziwnie się zachowuje i prawdopodobnie jest chory. Natychmiast pojechała z nim do lekarza.

Weterynarz nie miał wątpliwości po zbadaniu psa i zadecydował o jak najszybszej operacji. Czworonóg trafił na stół operacyjny. Specjalista usunął prawie metr liny i 30 cm jelita. Podczas zabiegu doszło do komplikacji i Sam zaczął krwawić wewnętrznie. Chirurdzy nie byli w stanie go powstrzymać i pies się wykrwawił. Pupil Amerykanki umarł zaledwie 2 dni od połknięcia liny.

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopiec niechcący zbił bardzo stary wazon. Jego mama prawie zemdlała, gdy zobaczyła, co było w środku
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Teraz Indria Tuckler ostrzega innych właścicieli psów przed kupnem feralnych zabawek, które nadal nie zostały wycofane ze sprzedaży, a wciąż stanowią duże zagrożenie dla wszystkich czworonogów. Połknięcie liny nie musi doprowadzić do śmierci naszego pupila, ale może skutkować wymiotami lub biegunką. Plecione liny są słabo widoczne na zdjęciach rentgenowskich, więc operacja może się okazać jedynym wyjściem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News