Znaleźli psa, który przez 50 lat tkwił w drzewie. Dla wielu ten widok może być wstrząsem

Znaleźli psa, który przez 50 lat tkwił w drzewie. Dla wielu ten widok może być wstrząsem Źródło: vivimetaliun.blogspot.com/

Pies utknął w drzewie. Drwale byli w szoku, gdy odkryli, co znajduje się w środku ściętego przez nich pnia. Zdjęcia pechowego zwierzaka mrożą krew w żyłach.

Pies w drzewie to wyjątkowo niecodzienny widok. Drwale, którzy prowadzili wycinkę, nie mogli uwierzyć w to, co znaleźli w wiekowym pniu. Mrożący krew w żyłach widok przez chwilę odebrał im mowę. Zdjęcia są przerażające. Na miejsce zostali wezwani eksperci.

Pies został znaleziony w drzewie przez drwali. Spędził w nim 50 lat

Pracownicy Georgia Kraft Corp prowadzili wycinkę drzew. Kiedy zapakowali jeden z fragmentów wiekowego pnia na ciężarówkę, dokonali przerażającego odkrycia. Ich oczom ukazał się mrożący krew w żyłach widok. W środku pnia zamiast drewnianych słojów, zobaczyli zmumifikowanego psa. Eksperci wezwani na miejsce ocenili, że był to pies myśliwski. Prawdopodobnie dostał się do drzewa przez szczeliny pomiędzy korzeniami w trakcie pogoni za wiewiórką.

Mumia ułożona była w pozycji pionowej. Pies miał przednie łapy wyciągnięte przed siebie i mocno wyszczerzone kły. Z jego postawy naukowcy wywnioskowali, że prawdopodobnie próbował wspinać się w górę pnia. Jednak im wyżej wchodził, tym bardziej robiło się ciasno, aż w końcu utknął na dobre. Prawdopodobnie spędził w środku 50 lat.

Pies prawdopodobnie utknął podczas pościgu za wiewiórką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Drzewo, w którym zakleszczył się pechowy pies, to bukowiec Quercus montana. Ten rodzaj drzew zawiera garbniki, które stosowane są do wyprawiania i obróbki skór zwierzęcych. Substancje te zapobiegły procesowi gnicia psich zwłok. Dodatkową pomocą był również fakt, że w środku pnia było wyjątkowo sucho. To pozwoliło przetrwać mumii w wyjątkowo dobrym stanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

Zwierzak został pośmiertnie nazwany Stuckie i jest teraz eksponatem w muzeum Southern Forest World. Można go tam zobaczyć razem z pniem, w którym utknął.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News