Tomek kochał swojego psa najbardziej na świecie. Zwierzak odgryzł mu głowę, drastyczne szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Tomek kochał swojego psa najbardziej na świecie. Zwierzak odgryzł mu głowę, drastyczne szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: youtube.com/TOP 5 Zł

Pies zamieszany w śmierć swojego Pana. Tomasz G. do niedawna szczęśliwy właściciel suczki Agaty, został znaleziony martwy w okolicznościach przypominających sceny z horroru. Wprost nie do wiary, że ukochane zwierzę pana Tomasza było gotowe zrobić coś tak drastycznego.

Pies mógł zabić swojego psa? Mieszkaniec Lublina, Tomasz G., od kilku dni nie był widywany przez swoich sąsiadów, a z mieszkania, w którym przebywał, dobiegało warczenie psa. To, co zobaczyli funkcjonariusze, gdy weszli do miejsca zamieszkania G., odebrało im mowę. Sceny, które ukazały się ich oczom, były dalekie od standardowego widoku zwłok. Tego nikt nie mógł się spodziewać.

Pies odgryzł głowę pana. Wstrząsające znalezisko

Opisywane sceny miały miejsce na ulicy Motorowej w Lublinie. Tomasz G., który pracował w swoim mieszkaniu zdalnie, był człowiekiem dość cichym i zamkniętym w sobie, ale posiadającym zwierzę - suczkę Agatkę. Sąsiedzi dość często obserwowali go na spacerach ze zwierzakiem i jak sami mówili, sam mieszkaniec Lublina był bardzo przywiązany do swojego pupila.

Od kilku dni G. nie pojawiał się na dworze, co zaczęło wzbudzać wielkie podejrzenia sąsiadów. Niepokojący był także fakt nieustannego warczenia psa. Gdy policjanci przyjęli zgłoszenie i przybyli na miejsce, dokonali dramatycznego znaleziska. Agatka zjadała głowę swojego pana, po uprzednim oderwaniu jej od ciała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies był lubiany przez sąsiadów

Jak się okazało, głowa nie była jedyną częścią ciała, której pies pozbawił swojego pana. Policjanci mówili o rozczłonkowanych zwłokach i rozszarpanych kończynach. Wstępnie mówi się o tym, że mężczyzna zmarł przez niezaleczoną chorobę, ale nie wyklucza się także, że to właśnie Agatka zaatakowała i zabiła w dość brutalny sposób swojego pana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Kochał tę suczkę. Ze schodów znosił ją pod pachą. Ona była bardzo przyjazna i do ludzi i do innych zwierząt - wyznał jeden z sąsiadów.

W sprawie wypowiedział się również przedstawiciel prokuratury. 

- Czekamy na wyniki, ale nie spodziewamy się wiele ze względu na stan ciała, bo chodzi nie tylko o oddzieloną głowę. Wszystko wskazuje na to, że to pies w typie amstaffa odpowiada za obrażenia. Zakładamy, że był zamknięty ze zmarłym około tygodnia - powiedział Paweł Majka z Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez wzrost płacy minimalnej wylądujesz NA BRUKU. Spółdzielnie już rozsyłają mieszkańcom listy
  2. Tragedia uwielbianej piosenkarki. Nie żyje najbliższa jej osoba
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News