Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce Źródło: YouTube/AnimalAdvocates

Pies był więziony przez właściciela na łańcuchu przez 10 lat. Sąsiedzi, a także lokalna społeczność próbowała pomóc zwierzęciu. Na próżno. Po długich zmaganiach w końcu jednak udało im się uwolnić psa. Jego reakcja, gdy opuścił kojec i po raz pierwszy zdjęto mu ciężki łańcuch, dosłownie ściska za gardło.

Pies był więziony przez swojego właściciela, który przez 10 lat jedynie odrobinę go karmił i dawał mu wodę. Przez cały czas pies siedział w zagrodzie, przypięty krótkim łańcuchem, skazany na nieustannie cierpienie. Sąsiedzi nie mogli patrzeć na smutne zwierzę, które błagającymi oczami prosiło o pomoc. Próbowali zrobić wszystko, aby uwolnić psa z zagrody, aby w końcu, po 10 latach mógł poczuć, czym jest wolność. W końcu im się to udało. Wdzięczność psa mówi sama za siebie. To największa nagroda dla bohaterskich wolontariuszy.

Pies był trzymany na łańcuchu przez 10 lat. W końcu został uratowany

Judas jest psem, który przez 10 lat był uwiązany na łańcuchu. Miał jedynie swoją niewielką przestrzeń, po której mógł się poruszać. Przez tych kilka lat pies nieustannie widział te same widoki. Był zaniedbany, brudny, leżał we własnych odchodach. Właściciel dawał mu jedynie odrobinę jedzenia i trochę wody, aby pies mógł przeżyć.

Judas widząc przez płot ludzi nawet nie szczekał. W jego oczach nie było nadziei na to, że zostanie kiedykolwiek uwolniony. Pomimo tego sąsiedzi chcieli za wszelką cenę uwolnić zwierzę. W tym celu planowali wykraść psa z kojca, wcześniej włamując się na teren prywatnej posesji swojego sąsiada.

Ostatecznie zgłosili się do fundacji Animal Advocates, która postawiła sobie za cel uratowanie psa. Udało im się to. Weszli na teren posesji i uwolnili Judasa. Kiedy opuścił klatkę i został uwolniony spod łańcucha - po raz pierwszy od 10 lat, w jego oczach widać było łzy. Pies ledwo podszedł do swoich wybawicieli. Wyglądało to tak, jakby zapomniał, jak to jest w ogóle chodzić. Zwierzę kuśtykało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wkrótce nowi opiekunowie wykąpali go, nakarmili, a następnie dali mu nowe mieszkanko. Zapewnili mu także dostęp do innych psów, z którymi wkrótce się zaprzyjaźnił. Pies został też ostrzyżony. Ważył bardzo wiele, gdy został uratowany, ale było to spowodowane nie jego pełnym brzuchem, ale tym, że przez 10 lat ani razu nie był strzyżony.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Judas jest teraz pod dobrą opieką i ma zapewnione wszystkie potrzeby. Jest szczęśliwy, a jego historia jest nadzieją dla wielu innych poszkodowanych psów, które nadal czekają na ratunek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News