Pies zaalarmował spacerowiczów i zaprowadził do lasu. Wtedy ich oczom ukazał się makabryczny widok

Pies zaalarmował spacerowiczów i zaprowadził do lasu. Wtedy ich oczom ukazał się makabryczny widok Źródło: screen/TVP Info/zdj. amatorskie

Pies został potraktowany w bestialski sposób przez nieznanego sprawcę. Czworonogi zostały odnalezione w lesie w fatalnym stanie. Były bardzo słabe, bo wcześniej zostały otrute. Weterynarzom ledwie udało się uratować zwierzęta.

Pies został okrutnie potraktowany przez właściciela. Czworonogi porzucono w lesie, a wcześniej otruto. Sprawca najprawdopodobniej chciał, aby w ciągu kilku godzin zwierzęta po prostu pozdychały. Na szczęście ktoś odnalazł je w lesie i uratował. Kilka godzin później, a pieski straciły by życie w okrutnych męczarniach.

Pies został znaleziony w lesie w dramatycznym stanie. Policja za priorytet postawiła sobie odnalezienie sprawcy

Cztery psy, które zostały odnalezione w Saniach (woj. łódzkie), zostały otrute, a następnie porzucone przez właściciela lub właścicielkę w lesie. Teraz policja poszukuje sprawców, którzy skazali zwierzęta na ogromne cierpienie.

W ostatniej chwili pieski zostały uratowane. Teraz czworonogi są pod opieką weterynarzy, którzy próbują przywrócić im zdrowie. Nie wiadomo, czy uda im się uratować pieski, bowiem trucizna, którą spożyły, spowodowała poważne konsekwencje i uszkodzenie wielu narządów układu pokarmowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci są wściekli i apelują do sprawcy, który porzucił w lesie cztery psy. Grożą mu, że czekają go srogie prawne konsekwencje. Użytkownicy sieci obiecali, że przyczynią się do tego, aby odnaleźć odpowiedzialnego za krzywdę zwierząt. Jeśli uda się go odnaleźć zgodnie z kodeksem karnym grozić mu może nawet wiele lat więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

W sprawę zaangażował się także miłośnik zwierząt, którym jest prywatnie burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński. Burmistrz wyznaczył nagrodę w wys. 2 tys. złotych dla osoby, która wskaże winnego tragedii czworonogów. Informacje można zgłaszać także anonimowo dzwoniąc pod nr 112 lub bezpośrednio kontaktując się z komendą z Aleksandrowa Łódzkiego, pod nr (042) 712-44-53.

Fot. screen/TVP Info/zdj. amatorskie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News