Pies został wyrzucony
Facebook.com Oklahoma Alliance for Animals
Monika Majko - 7 Listopada 2020

W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal

Pies został bezdusznie porzucony przez swojego właściciela, mężczyzna nie miał jednak pojęcia, że wszystko zostało nagrane przez kamerę monitoringu.

Pies bywa najlepszym przyjacielem człowieka, niektórzy jednak nie zważają na dobro swoich pupili i traktują je w okropny sposób. Mężczyzna bez żalu porzucił swojego czworonoga, wyjątkowo smutną chwilę zarejestrowała kamera monitoringu.

Pies został porzucony, czekał na właściciela przez kilka godzin

Organizacja Oklahoma Alliance Animals opublikowała w sieci zdjęcia z kamery monitoringu, która uchwyciła moment, w którym właściciel pas porzuca swojego czworonoga. Mężczyzna zatrzymał się samochodem przy polnej drodze w Oklahomie, w Teksasie, a następnie otworzył drzwi auta i wyciągnął z pupila z pojazdu.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Właściciel zwierzaka wypuścił psa, a następnie wsiadł za kierownicę auta i szybko odjechał z miejsca zdarzenia. Zdezorientowany czworonóg nie miał pojęcia, co sie dzieje. Czekał na swojego właściciela jeszcze przez 9 godzin, aż na miejscu zjawili się wolontariusze organizacji Oklahoma Alliance Animals.

Mężczyzna nie miał pojęcia, że jego bezduszne zachowanie zostało zarejestrowane przez kamerę. Zarówno wolontariusze organizacji, jak i internauci, nie mogli uwierzyć w to, co zrobił czworonogowi jego właściciel.

– Rozumiemy, że każdego właściciela psa opiekowanie się swoim pupilem w czasach epidemii kosztuje nieco więcej wysiłku, ale są sposoby i organizacje oferujące pomoc. W tym także my – napisali na profilu facebookowym przedstawiciele Oklahoma Alliance.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Pies trafił po opiekę organizacji działającej na rzecz zwierząt

Zwierzak trafił pod opiekę organizacji z Oklahomy i dostał nowe imię. Rakieta, bo tak nazwano czworonoga, jest teraz bezpieczny i otoczony troskliwą opieką.

– Jak ktoś może porzucić swojego kochanego pupila, to zachowanie, którego na prawdę nie rozumiem. To łamie mojej serce, nie mogę tego czytać, a zdarza się ostatnio tak często – napisała jedna z internautek.

– Bardzo się cieszę, że nagrano idiotę, który porzucił tego psa. To było obrzydliwe. Teraz będzie ci lepiej Rakieto! – dodał kolejny internauta.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dziś wchodzą w życie zaostrzone restrykcje. Co z fryzjerem, czy kosmetyczką? Znamy szczegóły

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

Dzięki nagraniu z monitoringu udało się zidentyfikować właściciela porzuconego psa. W tej sprawie toczy się dochodzenie. Ratownicy zapewnili, że pies jest teraz pod dobrą opieką i nic mu nie grozi.

- Zadbamy o to, aby w brzuszku miał pełno i miał wygodne i ciepłe miejsce do spania. Zadbamy o to, aby już nigdy nie musiał cierpieć. Napisało Oklahoma Alliance na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
  2. Żona Roberta Burneiki pokazała się nago w ciąży. Intymne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  4. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  5. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  6. Olbrzymi wyciek baz danych, ponad 13 miliardów rekordów użytkowników. Polacy też zagrożeni
  7. Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historię
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News