Zobaczył psa umierającego w nagrzanym aucie. Nie wybił szyby, ale uratował go w inny niesamowity sposób

Zobaczył psa umierającego w nagrzanym aucie. Nie wybił szyby, ale uratował go w inny niesamowity sposób Źródło: Flickr/Nate Steiner

Pies leżał w nagrzanym aucie ledwo dysząc. Temperatura w środku samochodu mogła wynosić wtedy nawet ponad 50°C. Mężczyzna, który zobaczył ten widok, wiedział, że nie ma zbyt wiele czasu i postanowił natychmiast ruszyć z pomocą zwierzakowi. Nie wybił jednak szyby, ale uratował psiaka w zupełnie inny, niespodziewany sposób.

Pies został znaleziony przez mężczyznę w rozgrzanym samochodzie. Auto stało zaparkowane przed domem sąsiada, który najwyraźniej wyszedł gdzieś i zapomniał o swoim pupilu. Postanowił niezwłocznie działać. Aby nie mieć problemów z prawem zdecydował się uratować psa nie wybijając szyby w samochodzie. Wpadł na inny, skuteczniejszy pomysł.

Pies mógł umrzeć, gdyby nie natychmiastowa reakcja mężczyzny

Mężczyzna wybrał się na spacer po okolicy. W pewnym momencie dostrzegł, że w aucie jego sąsiada siedzi pies. Podszedł do auta i zrozumiał, że nie mylił się. Zwierzak leżał na kanapie i ledwie dyszał. Ciężko było mu złapać powietrze do płuc. Miał też daleko wysunięty język, co oznacza jedno - jego ciało było przegrzane. Trzeba było mu pomóc.

 - Żeby nie narazić się prawu nie wybiłem szyby. Przybiegłem do garażu, wziąłem sklepowy odkurzacz, podłączyłem go w samochodzie i maksymalnie włączyłem klimatyzację. Nastawiłem funkcję dmuchania i włożyłem końcówkę przez uchylone okno samochodu, w którym siedział pies. Chłodne powietrze dało mu ukojenie - opowiadał podekscytowany mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Jak się później okazało - sąsiad mężczyzny zostawił swojego psa w samochodzie przez przypadek, bo nagle jego tata poczuł się bardzo źle. Sąsiad zawiózł więc ojca do szpitala samochodem taty, a swój pozostawił przed domem - razem z psem w środku. Kiedy wrócił do domu i zauważył swojego pupila siedzącego w aucie, był wdzięczny, że sąsiad z naprzeciwka nie dał mu umrzeć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu