Od kilku dni szukała psa, odkryła straszną prawdę. Teraz chce znaleźć porywaczy

Od kilku dni szukała psa, odkryła straszną prawdę. Teraz chce znaleźć porywaczy Źródło: instagram.com Ewelina Gala

Pies zniknął z dnia na dzień. Właścicielka szukała go przez kilka dni, aż w końcu odkryła porażającą prawdę. Teraz próbuje odnaleźć porywaczy.

Ukochany pies pani Eweliny nigdy nie biegał samotnie po dworze, a podczas spacerów nie zdarzało mu się znacznie oddalać od właścicielki. Był bardzo z nią zżyty, a przy tym posłuszny, dlatego kobieta nie musiała się martwić, że niesforny psiak pewnego dnia oddali się na tyle, by nie móc wrócić do domu. Gdy zatem zaginął, wiedziała, że muszą być w to zamieszane osoby trzecie. Nie myliła się i już po kilku dniach odkryła całą prawdę. Teraz domaga się zadośćuczynienia dla porywaczy. 

Zaginął pies, po kilku dniach odkryła prawdę. Teraz chce znaleźć porywaczy 

30-letnia pani Ewelina Gala, mieszkanka województwa łódzkiego, przeżyła szok, gdy po wyjściu na podwórko przed swoim domem nie zastała ukochanego pupila - sześcioletniego Mundka, szpica miniaturowego. Kobieta dokładnie sprawdziła wszystkie miejsca wokół domu oraz w jego wnętrzu, jednak po psie nie było ani śladu. O pomoc w poszukiwaniach postanowiła poprosić swoją siostrę, z którą nie tylko przeczesała całą okolicę, ale i rozwiesiła ogłoszenia ze zdjęciem czworonoga. Dni mijały nieubłaganie, aż do pani Eweliny zadzwoniła sąsiadka tłumacząc, że widziała psiaka podobnego do Mundka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

30-latka zdziwiła się na wieść, że czworonóg leżał przy drodze wyglądając, jakby spał. Jak relacjonuje Fakt, kobieta udała się we wskazane miejsce, gdzie rzeczywiście znalazła pupila, ale niestety, martwego. Na jego ciele nie były widoczne żadne ślady wskazujące na potrącenie przez samochód lub celowe działania. Postanowiła zatem zlecić sekcję zwłok, która wykazała, że pies zmarł tego samego dnia, w którym go znaleziono. 

- Z badań wynika, że był karmiony. Pewnie ktoś go u siebie przetrzymywał - relacjonuje dla Faktu zasmucona właścicielka. Teraz pani Ewelina zamierza znaleźć porywaczy, którzy najpierw uprowadzili Mundka, a później w okrutny sposób go zabili. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dostałeś już 13. emeryturę? ZUS może ją odebrać nawet po wypłacie, wiadomo kto jest zagrożony 

2. Było bardzo źle, na intensywną terapię trafił wpływowy polityk. Są nowe wieści o stanie zdrowia premiera Wielkiej Brytanii

- Wyjdzie na jaw, kto go zabrał. Sami szukamy porywacza. Prosimy w okolicznych sklepach, domach, magazynach o nagrania z monitoringu i chętnie nam je udostępniają. Jeśli sami nie rozwikłamy tej zagadki, zgłosimy sprawę na policję - dodaje pani Ewelina. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  2. Wywlekli psa z samochodu. Nie spodziewali się konsekwencji
  3. Syn Zenka Martyniuka uciekł z kwarantanny. Policjanci nie wytrzymali, stanie przed sądem
  4. Jest oficjalne stanowisko Andrzeja Dudy ws. matur 2020. Rodzice i uczniowie będą wściekli
  5. Oryginalny przedwojenny przepis na ziemniaki po nelsońsku. Pyszny dodatek do obiadu jak u babci  
  6. Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News