Pies jednorożec
Facebook / @Mac the pitbull
Aleksandra Bolko - 7 Lutego 2020

Prawdziwy pies jednorożec. Szczeniak urodził się z ogonem na czole, wygląda przecudnie

Pies urodził się z nietypową mutacją, dzięki której wygląda jak jednorożec. Szczeniak jest wyjątkowy, nie było takiego nigdy na świecie. Wygląda niesamowicie.

Pies z USA urodził się z niespotykaną zmianą genetyczną. Weterynarze nie mogli w to uwierzyć. Do tej pory nie zarejestrowano takiego przypadku. Szczeniak wygląda jak uroczy jednorożec. Nazwali go "Narwhal", czyli narwal jednozęby, ssak wodny, który na głowie ma długi róg, dzięki czemu wygląda jak wodny jednorożec.

katarzyna w. zabiła córkęOstatni wywiad z Katarzyną W. nie mieści się w głowie. Skandaliczne słowa o zamordowanej MadziCzytaj dalej

Pies jak jednorożec

Szczeniak został znaleziony przy drodze. Stwierdzono u niego odmrożenie dwóch palców u łapy, nie był również odrobaczany. Zajęła się nim organizacja Jackson z Missouri, która specjalizuje się w psach potrzebujących specjalnej opieki ze względu na ich wady wrodzone, przemoc lub urazy, których doznały.

Według weterynarzy Narwhal to 10-tygodniowy szczeniak. Swoją budową przypomina jamnika, ale może być także mieszkanką Golden Retrievera - świadczy o tym jego kształt głowy oraz karmelowy odcień miękkiej sierści.

O wyjątkowości tego pieska świadczy mutacja, którą ma na czole. Szczeniak ma na twarzy ogon. Jest on jednak inny niż jego prawdziwy: nie ma w nim kości ani mięśni, dlatego nie może nim ruszać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna JantarPrzed śmiercią Romuald Lipko wyjawił dotąd nieznane fakty. Zdradził jak naprawdę wyglądały ostatnie chwile Anny JantarCzytaj dalej

Pierwszy taki przypadek na świecie

Do tej pory nie zarejestrowano takiego przypadku. Zdaniem Briana Heuringa z Cape Small Animal Clinic, ciężko jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną ogonka na czole szczeniaka. Ta wada genetyczna może być wynikiem tzw. zespołu znikającego bliźniaka. Jest to przypadek powikłania przy ciąży mnogiej. Obumarły płód jest wchłaniany albo przez organizm matki albo przez drugi płód, jest to naturalny proces, który występuje także u ludzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Przyczyna śmierci Lipko była inna? Ujawniono na co naprawdę zmarł, informacje porażają

Weterynarz przyznał, że widział wiele mutacji genetycznych, ale w ciągu jego 16-letniej kariery jako weterynarz, to pierwszy taki przypadek.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni
  4. Hitowy show Polsatu jest oszustwem? Uczestnik przypadkiem się wygadał, będzie afera
  5. Dramat Maryli Rodowicz. Najpierw zmarło jej dziecko, potem nadszedł kolejny cios

Ryby szkodząJesz ryby? Koniecznie unikaj niektórych popularnych gatunków, są wyjątkowo szkodliwe dla zdrowiaCzytaj dalej

źródło: WP Tech

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News