W piwnicy odkryto, jak straszne rzeczy mężczyzna zrobił ze swoim psem. Niestety, zwierzak nie był jedyny

W piwnicy odkryto, jak straszne rzeczy mężczyzna zrobił ze swoim psem. Niestety, zwierzak nie był jedyny Źródło: Needpix

Pies przeszedł przez prawdziwe piekło u swojego właściciela. Miał być przetrzymywany w fatalnych warunkach, na miejsce przyjechała policja. Wtedy odkryli, że zwierzę nie było jego jedyną ofiarą.

Śląscy policjanci otrzymali informacje, że pies jest przetrzymywany w fatalnych warunkach. Wysłano radiowóz na interwencję do Kochcic (powiat lubliniecki), na miejscu okazało się, że zwierzę jest uwięzione w zalanej piwnicy. Później na jaw wyszły kolejne fakty obciążające sprawcę.

Pies przetrzymywany był w okrutnych warunkach. Policja przyjechała na interwencję

O zajściu poinformował oficer prasowy śląskiej policji. Ktoś z otoczenia sprawcy, prawdopodobnie sąsiad zgłosił sprawę znęcania się nad psem i przetrzymywania go w zalanej piwnicy. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że w piwnicy jest tyle wody, że nie można się do niej dostać. Zdecydowano się na odpompowanie wody.

Po odpompowaniu wody, policjanci znaleźli martwego psa. Nie wiadomo, czy zwierzę utonęło, czy też zostało zakatowane wcześniej. Ma tego dowieść sekcja zwłok zwierzęcia.

- Ze zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego wynika, że podejrzanym o uśmiercenie psa jest 31-latek, który mieszka na tej posesji - poinformował funkcjonariusz z komendy powiatowej policji w Lublińcu.

Nie tylko pies padł ofiarą 31-latka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie interwencji policjanci dokonali jeszcze jednego odkrycia. Okazało się, że 31-latek, który prawdopodobnie przetrzymywał psa w podtopionej piwnicy, znęcał się również nad własną matką. Funkcjonariusze na koniec interwencji zdecydowali się na aresztowanie podejrzanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę

Śledczy złożyli wniosek do lublinieckiego sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec zatrzymanego w postaci aresztu. Sąd przychylił się do decyzji i zarządził tymczasowe aresztowanie 31-latka. Postawiono mu zarzuty znęcania się nad matką i zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. 18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego
  4. Mąż Sylwii Bomby jest kilkanaście lat starszy. Gwiazda TTV ujawniła tajemnicę ich związku, widzowie "Gogglebox" nie kryją zaskoczenia
  5. Była wzorem dla milionów chorych osób. Niestety, w wieku 52 lat pisarka przegrała walkę z nowotworem

Źródło: Radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News