pies pożar lekarz wdzięczność
YouTube (youtube.com Jupiter Pet Emergency and Specialty Center- JPESC)
Joanna Szwalikowska - 6 Grudnia 2020

Pies cudem uratowany z pożaru dziękuje swojemu lekarzowi. Wdzięczność, która nie ma granic

Pies o imieniu Smokey został uratowany z pożaru. Kiedy po jakimś czasie spotkał weterynarza, dzięki któremu przeżył, podziękował mu w przepiękny sposób. Zwierzak rzucił się w ramiona lekarza. Nikt nie potrafi w tak piękny sposób wyrazić swojej wdzięczności.

Pies Smokey jakiś czas temu został uratowany przez strażaków. Biedne zwierzę było uwięzione na łańcuchu w momencie, gdy w schronisku wybuchł pożar. Na szczęście, w odpowiednią porę otrzymał pomoc i udało mu się przeżyć. 

Tadeusz Rydzyk złapał za mikrofon i się zaczęło. Grzmiał ws. pieniędzy i pedofilii, trudno uwierzyćTadeusz Rydzyk złapał za mikrofon i się zaczęło. Grzmiał ws. pieniędzy i pedofilii, trudno uwierzyćCzytaj dalej

Czworonóg został uratowany niemalże w ostatniej chwili. Niestety, doznał oparzeń trzeciego stopnia. Był w bardzo ciężkim stanie. Trafił do specjalistycznego ośrodka weterynaryjnego Jupiter Pet. 

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Spędził tam około dwa miesiące pod opieką doktora Latimera. Dzięki jego pomocy oraz zaangażowaniu zwierzak powoli powrócił do zdrowia. Po pobycie w klinice został adoptowany przez jednego z pracowników ośrodka - dr Katelyn Thomas. 

Na filmie zamieszczonym poniżej widzimy moment, w którym Smokey oraz doktor Latimer spotykają się ponownie. Zwierzę od razu rozpoznaje w mężczyźnie bohatera, który zapewnił mu wspaniałą opiekę.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jak widać, zwierzak nie zapomniał o tym, jak wiele zrobił dla niego weterynarz. W niewiarygodny i wzruszający sposób okazał swoją wdzięczność. Nikt nie potrafiłby zrobić tego lepiej. Zgadzacie się? Uważacie, że psy są najbardziej wdzięcznymi istotami? 

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Onet

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News