Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał

Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał Źródło: twitter.com/a_t_k123

Pies, podobnie jak wiele innych zwierząt, czasem próbuje naśladować dźwięki. Ludzkie słowa są zbyt skomplikowane dla ich strun głosowych, ale dla tego czworonoga nie ma rzeczy niemożliwych. Mówi bardzo wyraźnie.

Pies pewnej kobiety nauczył się mówić. Są to na razie dwa słowa, lecz bardzo trudne. Mają kilka sylab, co jest jeszcze większym utrudnieniem dla zwierzęcia. Czworonóg udowodnił jednak, że jest naprawdę wyjątkowy.

Pies nauczył się wyraźnie mówić

Właścicielka psa rasy shiba inu zawsze marzyła o zwierzaku, z którym stworzy wyjątkową więź. Kiedy adoptowała czworonoga, starała się jak najwięcej do niego mówić. Chciała, aby pies rozumiał ludzki język i zawsze wiedział, o co chodzi. Jej starania przeszły najśmielsze oczekiwania.

Kilkuletni Beni został wychowany przez Japonkę. Choć to bardzo trudny język, pies dał radę nauczyć się nie tylko znaczenia większości słów, ale też wypowiadać 2 najważniejsze dla niego wyrazy. Na nagraniu można usłyszeć, jak Beni mówi kilkukrotnie "taberu", co w języku japońskim oznacza "jeść". Z kolei "hambagu" oznacza nic innego jak "hamburgera".

Nagranie gadającego psa podbija cały świat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies ma prawdziwy talent, który został doceniony przez setki tysięcy internautów. Nagranie udostępniane niezliczoną liczbę razy jest już znane w każdym kraju. Na razie nie wiadomo, czy właścicielka, widząc zaangażowanie psa, będzie chciała nauczyć Beniego jeszcze kilku słów.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

- Naśladowanie słów ludzi jest urocze i przesłodkie. Mimika psa jest zachwycająca, widać, że mocno się stara - zachwalał jeden z internautów.

- Rzeczywiście, po dokładnym wysłuchaniu to, co mówi brzmi jak "hamburger"! - pisał z niedowierzaniem kolejny.

- Widziałam już śpiewającego psa, ale ten gadający jest o niebo lepszy - jak widać są gusta i guściki.

- Chciałabym, żeby moje małe dziecko tak szybko nauczyło się mówić jak ten pies - żartowała inna fanka gadającego psa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Państwowa firma MASOWO przyjmuje do pracy. 4,5 tys. zł do ręki na start
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
  4. Jeśli zaczniesz już dziś zdążysz zrzucić 10 kg do Sylwestra. Ekspresowa i bezpieczna dieta, dzięki której nikt nie oderwie od Ciebie wzroku
  5. Wspaniała wiadomość dla seniorów, mogą dostać nawet o 250 zł więcej. Muszą spełniać tylko jeden warunek

Źródło: YouTube

Następny artykuł