Usłyszała niepokojące dźwięki w kuchni. Gdy weszła i zobaczyła, co jej pies ma w pysku, pobladła

Usłyszała niepokojące dźwięki w kuchni. Gdy weszła i zobaczyła, co jej pies ma w pysku, pobladła Źródło: Pixabay KrystianGraba

Pies to świetny towarzysz i najlepszy przyjaciel każdego człowieka. Choć te zwierzęta są naprawdę rozkoszne i kochane, potrafią sprawić, że ich właściciele nie zmrużą oka. Taka sytuacja spotkała pewną kobietę, której pupil był prawdziwym łakomczuchem. Nie spodziewała się tego, że krótka wizyta psa w kuchni może skończyć się w taki sposób.

Pies jest zwierzęciem, który wymaga niemal tyle samo uwagi, co małe dziecko. Czworonogi słyną ze swojej inteligencji i pomysłowości. Niestety, kreatywność często popycha je do czynów, które mogą mieć poważne konsekwencje. Duża część wypadków z udziałem zwierzaków dotyczy konsekwencji ich łakomstwa. Często słyszy się o psach, które zjadły rzeczy, których nie powinny ruszać. Tak było także w przypadku rezolutnej Bonnie. Właścicielka nie mogła uwierzyć w to, co zrobiła suczka. Gdy zobaczyła, co zwierzę ma w pysku, pobladła.

Pies wykazał się niesamowitym łakomstwem

Louisa Davis zajmowała się tego dnia obowiązkami związanymi z przygotowaniem obiadu. Jak zwykle, towarzyszył jej ukochany pies, Bonnie. Zwierzak próbował wszystkiego, żeby przyciągnąć uwagę ukochanej pani. Chodził za nią z miejsca na miejsce, wpatrywał się w krojone produkty spożywcze, a nawet poszczekiwał i trącał kobietę łapką. Gotowanie w tak absorbującym towarzystwie było niemal niemożliwe. Właścicielka, znając miłość Bonnie w jedzeniu, postanowiła poczęstować ją jej ukochanym przysmakiem - tuńczykiem w puszce. Pies był zachwycony, widząc, co oferuje mu jego pani i natychmiast zabrał się do jedzenia. Konsumpcja była prawdziwym pokazem łakomstwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Louisa, korzystając z faktu, że jej pupilka jest zajęta, wyszła z kuchni, żeby zająć się innymi sprawami. Nie spodziewała się, że opuszczenie pomieszczenia niemal doprowadzi do tragedii. Pies mieszkał z nią od długiego czasu i znała jego zachowania i przyzwyczajenia. Okazało się jednak, że jeśli chodzi o kwestię jedzenia, Bonnie potrafi być nieobliczalna. Po opuszczeniu kuchni kobieta usiadła na chwilę na kanapie i sięgnęła po niedoczytaną książkę. Zanim zaczęła lekturę, usłyszała dziwne, niepokojące dźwięki, które dobiegały z pokoju, w którym został jedzący pies.

Louisa była w szoku, kiedy zobaczyła, co jest powodem paniki jej czworonoga. Pod nieobecność właścicielki, Bonnie dobrała się do szafki, w której stał kosz na śmieci i wyciągnęła z niego puszkę po tuńczyku. Niestety, zrobiła to w taki sposób, że pojemnik przywarł do języka zwierzaka i nie udało się go odczepić. Kobieta niezwłocznie zabrała psa do weterynarza, który zajął się ratowaniem małego łakomczucha. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent właśnie podpisał, radykalna decyzja. Wiele rodzin przeciera oczy ze zdumienia 


2. Kotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociaki

Specjalista z kliniki weterynaryjnej w Nottingham zdecydował, że jedynym wyjściem z tej tragicznej sytuacji będzie niezwłoczne przeprowadzenie zabiegu. Żeby usunąć puszkę z pyszczka Bonnie, trzeba było podać jej narkozę. Gdy pies zasnął, lekarz przystąpił do pracy. Na szczęście udało mu się odczepić puszkę od języka suczki, nie czyniąc jej krzywdy. Przyznał jednak, że nigdy wcześniej nie spotkał się z tak oryginalnym przypadkiem. To nieprawdopodobne, do czego może posunąć się pies, żeby zdobyć upragniony smakołyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile ludzkich lat ma mój pies? Wszyscy byli w błędzie, w końcu jest nowy kalkulator wieku
  2. Nic lepszego nie mogło jej spotkać. Suczka przebyła 10 tysięcy kilometrów, aby spotkać się z opiekunką
  3. 15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Kamil Bednarek miał wypadek. Auto totalnie zniszczone, nadaje się do kasacji
  5. Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon
  6. Tylko nieliczni są w stanie znaleźć psa. 98 proc. osób poddaje się po kilku minutach

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News